Tomo Masiulio ir Darius Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas trečiadienį penktosiose Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalio rungtynėse 80:69 (25:17, 13:19, 19:15, 23:18) nugalėjo Varšuvos "Polonia Warbud" ekipą ir, laimėję seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:2, pateko į finalą.

Pralaimėję pirmuosius du mačus namie (77:85 ir 75:76), reguliariojo sezono nugalėtojai Sopoto krepšininkai iškovojo dvi pergales svečiuose (96:87 ir 89:74).

Trečiadienio susitikime lietuviai nugalėtojų gretose nepasižymėjo: D.Maskoliūnas per 29 minutes pelnė 4 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/2, baudos 2/4), atkovojo ir perėmė po du kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o T.Masiulis per 35 minutes prametė du dvitaškius ir keturis baudų metimus ir taškų nepelnė. Krašto puolėjas iš Lietuvos po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovų metimą.

"Prokom Trefl" gretose išsiskyrė Goranas Jagodnikas (23 tšk.), Josipas Vrankovičius (21 tšk.) ir Josephas McNaullas (Džozefas Maknaulas, 16 taškų).

Pralaimėjusiųjų ekipoje, kurioje nežaidė traumuotas Rolandas Jarutis, sėkmingiausiai rungtyniavo Jeklinas Walteris (Džeklinas Valteris, 17 tšk.) ir Edwardas O`Bannonas (18 taškų).

Pirmosios finalo serijos iki keturių pergalių rungtynės tarp Sopoto "Prokom Trefl" ir Tomo Pačėso bei Valdo Dabkaus Vloclaveko "Anwil" komandų šeštadienį bus žaidžiamos Sopote.

Vloclaveko "Anwil" krepšininkai, kitame pusfinalio mače 3:0 (80:64, 81:77, 96:93) įveikė praėjusių metų čempionę Vroclavo "Idea-Šląsk" ekipą, kurioje žaidė trys lietuviai - Dainius Adomaitis, Andrius Giedraitis ir Kęstutis Marčiulionis.