Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas sekmadienį ketvirtosiose Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalio rungtynėse 89:74 (19:19, 22:19, 27:23, 21:13) nugalėjo Varšuvos "Polonia Warbud" ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2.

Pralaimėję pirmuosius du mačus namie (77:85 ir 75:76), reguliariojo sezono nugalėtojai Sopoto krepšininkai iškovojo dvi pergales svečiuose (96:87 ir 89:74).

Sekmadienio susitikime T.Masiulis per 33 minutes pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/1, baudos 2/6), po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovų metimą.

D.Maskoliūnas per 31 minutę pelnė 3 taškus (0/1, 1/2, 0/0), atkovojo 5 ir perėmė du kamuolius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Iš nugalėtojų išsiskyrė Josipas Vrankovičius ir Josephas McNaullas (Džozefas Maknaulas), pelnę atitinkamai 23 ir 19 taškų, o pralaimėjusiųjų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Jeklinas Walteris (Džeklinas Valteris, 17 tšk.) ir Leszekas Kaewowskis (Lešekas Karvovskis, 12 taškų).

Penktosios pusfinalio rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Sopote. Šios poros nugalėtojas finale susitiks su Tomo Pačėso ir Valdo Dabkaus Vloclaveko "Anwil" komanda, kuri kitame pusfinalio mače 3:0 (80:64, 81:77, 96:93) įveikė praėjusių metų čempionę Vroclavo "Idea-Šląsk" komandą, kurioje žaidė trys lietuviai - Dainius Adomaitis, Andrius Giedraitis ir Kęstutis Marčiulionis.