Antrąją nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalyje patyrė reguliariojo sezono nugalėtojas Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas, pirmadienį namie 75:76 (24:24, 25:24, 18:12, 8:16) nusileidęs Varšuvos "Polonia Warbud" ekipai, kuri ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0.

Pirmąsias serijos rungtynes Sopote "Polonia Warbud" krepšininkai laimėjo 85:77.

D.Maskoliūnas pirmadienį per 23 minutes pelnė 7 taškus. Jis prametė tritaškį, pataikė vieną dvitaškį iš trijų, visus 5 baudų metimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir prasižengė 5 kartus.

T.Masiulis per 35 minutes pataikęs du dvitaškius iš 7, tačiau prametęs visus 4 baudų metimus pelnė 7 taškus, atkovojo 4 ir perėmė du kamuolius bei trissyk suklydo.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Goranas Jagodnikas, pelnęs 22 taškus. 13 taškų į svečių krepšį įmetė Draganas Markovičius ir 12 - Josipas Vrankovičius.

Nugalėtojų ekipoje, kurioje vėl nežaidė traumuotas Rolandas Jarutis, išsiskyrė Edwardas O`Bannonas (18 tšk.), Walteris Jeklinas ir Ericas Tayloras (po 13 taškų).

Trečiosios serijos rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Varšuvoje.

Kitoje pusfinalio serijoje Tomo Pačėso ir Valdo Dabkaus Vloclaveko "Anwil" klubas 2:0 (80:64 ir 81:77) pirmauja prieš čempiono titulą ginančią Vroclavo "Idea-Šląsk" komandą, kurioje žaidžia Dainius Adomaitis, Andrius Giedraitis ir Kęstutis Marčiulionis.

Ir šios serijos trečiosios rungtynės vyks penktadienį, tik Vroclave.