draganas markovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „draganas markovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „draganas markovičius“.

Antroji Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno klubo nesėkmė Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalyje

Antrąją nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalyje patyrė reguliariojo sezono nugalėtojas Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas, pirmadienį namie 75:76 (24:24, 25:24, 18:12, 8:16) nusileidęs Varšuvos "Polonia Warbud" ekipai, kuri ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0. Pirmąsias serijos rungtynes Sopote "Polonia Warbud" krepšininkai laimėjo 85:77. D.Maskoliūnas pirmadienį per 23 minutes pelnė 7 taškus.
2003-05-20

FIBA Čempionų taurė Salonikų "Aris" krepšininkams

FIBA Čempionų taurės vyrų krepšinio turnyrą Salonikuose (Graikija) laimėjo šeimininkė "Aris" komanda, finale 84:83 (18:20, 18:20, 21:23, 27:20) įveikusi Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) ekipą. Nesėkmingas sekmadienį finalinis mačas buvo lietuviams. D.Maskoliūnas per 29 minutes pataikė abu tritaškius ir pelnė 6 taškus bei atliko tris rezultatyvius perdavimus, o T.Masiulis per 23 minutes pelnė tik 3 taškus.