FIBA Čempionų taurės vyrų krepšinio turnyrą Salonikuose (Graikija) laimėjo šeimininkė "Aris" komanda, finale 84:83 (18:20, 18:20, 21:23, 27:20) įveikusi Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) ekipą.

Nesėkmingas sekmadienį finalinis mačas buvo lietuviams. D.Maskoliūnas per 29 minutes pataikė abu tritaškius ir pelnė 6 taškus bei atliko tris rezultatyvius perdavimus, o T.Masiulis per 23 minutes pelnė tik 3 taškus. Puolėjas iš Lietuvos pataikė vieną mestą tritaškį, prametė net 8 dvitaškius ir po krepšiais atkovojo 9 kamuolius.

Lenkų ekipoje išsiskyrė Draganas Markovičius (25 tšk.) ir Joe McNaullas (Džo Maknaulas, 13 taškų).

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo įžaidėjas iš JAV Willies Solomonas (Vilis Solomonas), pelnęs 32 taškus, po krepšiais atkovojęs 5 bei perėmęs 3 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam neblogai talkino 14 taškų pelnęs Ronys Stackas ir 12 - Ioannis Gkagkaloudis (Janis Kakaludis).

Prieš finalo dvikovą vykusiame mače dėl trečiosios vietos Latvijos čempionai "Ventspils" krepšininkai po pratęsimo 91:90 (23:24, 21:16, 22:27, 13:12, 12:11) cveikė Vršaco "Hemofarm" (Serbija ir Juodkalnija) ekipą.

Tai buvo paskutinis FIBA organizuojamas šio sezono turnyras, o ateinantį savaitgalį Barselonoje įvyks ULEB Eurolygos Finalinio ketverto turnyras, kuriame rungtyniaus Šarūno Jasikevičiaus "Barcelona" (Ispanija), Trevizo "Benetton", Mindaugo Žukausko Sienos "Montepaschi" (abi Italija) ir Dariaus Songailos Maskvos CSKA (Rusija) klubai.