jensas stoltenbergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jensas stoltenbergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jensas stoltenbergas“.

Stoltenbergas: Ukraina negali laukti oro gynybos sistemų, pagalbos reikia dabar

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas trečiadienį pareiškė, kad Ukraina „tiesiog negali laukti“ daugiau oro gynybos priemonių, Kyjivui prašant Vakarų sąjungininkes paspartinti jų tiekimą, kad būtų atremtos Rusijos atakos. „Vėluojant pristatyti oro gynybos priemones, Rusijos raketos galės pataikyti į daugiau taikinių, o vėluojant pristatyti šaudmenis, Rusija galės spausti palei fronto liniją“, – sakė J. Stoltenbergas. „Ukraina tiesiog negali laukti.
2024-04-10

Iš NATO vadovo – žinutė dėl oro gynybos sistemų Ukrainai

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pranešė, kad kelios Aljanso narės pažadėjo surasti papildomų oro gynybos sistemų Ukrainai, rašo UNIAN. Apie tai jis ketvirtadienį kalbėjo Briuselyje. Stoltenbergas: sąjungininkai peržiūrės savo atsargas „Sąjungininkai supranta, kad tai būtina skubiai padaryti. Džiaugiuosi kelių sąjungininkių pranešimais suteikti Ukrainai daugiau pabūklų ir daugiau tipų sistemų.
58 2024-04-04

Stoltenbergas per 75-ąsias NATO įkūrimo metines: kartu esame stipresni ir saugesni

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį paragino Jungtines Valstijas būti išvien su Europa, kariniam aljansui minint 75-ąsias įkūrimo metines ir susiduriant su agresyvia Rusija ir galimo Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) sugrįžimo į valdžią šmėkla.
2024-04-04

Karas Ukrainoje. Stoltenbergas įvardijo 2 karo Ukrainoje eigos scenarijus: jei išsipildytų vienas, galime atsidurti dar pavojingesnėje padėtyje

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas įvardijo du karo Ukrainoje eigos scenarijus, rašo UNIAN. Anot J. Stoltenbergo, padėtis šiuo metu yra rimta. Svarbiausi įvykiai: 23:49 | NATO pareigūnas: Ukrainos dronai sutrikdė 10 proc. Rusijos naftos perdirbimo infrastruktūros NATO apskaičiavo, kad dėl Ukrainos bepiločių lėktuvų smūgių sutriko bent 10 proc.
2024-04-04

Stoltenbergas: sąjungininkės susitarė didinti NATO vaidmenį teikiant saugumo pagalbą Ukrainai

NATO užsienio reikalų ministrai pritarė siūlymui stiprinti Aljanso vaidmenį teikiant saugumo pagalbą Ukrainai, per spaudos konferenciją po pirmosios NATO užsienio reikalų ministrų susitikimo Briuselyje dienos pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas, pranešė „Ukrinform“. „Šiandien per susitikimą aptarėme, kaip ateityje padaryti mūsų paramą tvirtesnę ir patvaresnę. Visos sąjungininkės sutaria, kad šią kritišką akimirką reikia remti Ukrainą. Yra vienybė dėl tikslų.
2024-04-03

NATO vadovas siūlo 100 mlrd. eurų fondą Ukrainai apginkluoti

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas pasiūlė sukurti 100 mlrd. eurų vertės penkerių metų fondą Ukrainai, siekdamas, kad Aljansas aktyviau dalyvautų siunčiant ginklus Kyjivui, antradienį pranešė pareigūnai. NATO šalių užsienio reikalų ministrai, siekiantys iki liepą Vašingtone įvyksiančio Aljanso viršūnių susitikimo parengti paramos Ukrainai paketą, trečiadienį Briuselyje surengs preliminarias derybas dėl šio plano.
2024-04-03

Jensas Stoltenbergas ragina Armėniją ir Azerbaidžaną pasirašyti taikos susitarimą

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas antradienį paragino Armėniją ir Azerbaidžaną sudaryti taikos susitarimą, siekiant išspręsti dešimtmečius trunkantį konfliktą.  Ir Armėnija, ir Azerbaidžanas neseniai pabrėžė, kad po kelerius metus trukusių, bet nevaisingų derybų, kurioms tarpininkavo tarptautinė bendruomenė, pavyko kaip niekada arti atsidurti prie išsamaus taikos susitarimo pasirašymo.
2024-03-19

Stoltenbergas: klimato kaita yra viena iš priežasčių, turinčių įtakos pasaulio saugumui

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas sekmadienį pabrėžė būtinybę kovoti su visuotiniu atšilimu ir nurodė, kad klimato kaita yra svarbi krizių, darančių įtaką pasaulio saugumui, priežastis.
2024-03-19

Jensas Stoltenbergas paragino narystės NATO siekiantį Sakartvelą vykdyti demokratines reformas

Pirmadienį NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas paragino Sakartvelą stiprinti demokratines reformas ir vykdyti valstybės prie Juodosios jūros ilgalaikį siekį prisijungti prie euroatlantinio Aljanso. Per bendrą su Sakartvelo ministru pirmininku Irakliu Garibašviliu spaudos konferenciją Tbilisyje J. Stoltenbergas pakartojo NATO pažadą priimti Tbilisį visateise sąjungininke, kai tik šis atitiks narystės kriterijus.
2024-03-18

Jensas Stoltenbergas: Rusija Ukrainoje naudoja beveik visas savo sausumos pajėgas

NATO šiuo metu nejaučia jokios tiesioginės grėsmės iš Rusijos, kadangi Maskva beveik visas savo sausumos pajėgas yra sutelkusi kariauti Ukrainoje. Tai NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pasakė per Briuselyje surengtą spaudos konferenciją, atsakydamas į žurnalistų klausimus apie provokuojančius Rusijos pareiškimus ir grasinimus prie sienos su Suomija sutelkti daugiau karinių dalinių. „Suomija dabar yra saugesnė nei iki prisijungiant prie aljanso.
2024-03-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų