jakobas ingebrigtsenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jakobas ingebrigtsenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jakobas ingebrigtsenas“.

Švedijos lengvosios atletikos žvaigždė neįtikėtinu šuoliu septiną kartą pagerino pasaulio rekordą

Judžine (JAV) sekmadienį baigiasi dvi dienas trukęs finalinis „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų etapas, į kurį atvyko beveik visas šios sporto šakos elitas. Pasaulio rekordą vyrų šuolių su kartimi rungtyje pagerino švedas Armandas Duplantis. Jis po trijų iš eilės sėkmingų šuolių su 6,02 m rezultatu užsitikrino pergalę ir tada paprašė kartelę pakelti į 6,23 m aukštį.
2023-09-18

„Deimantinėje lygoje“ – norvego Ingebrigtseno Europos rekordas 1500 m bėgime

Lenkijoje sekmadienį vyko 8-asis šio sezono prestižinės „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų etapas. Europos rekordas krito vyrų 1500 m bėgime. Norvegas Jakobas Ingebrigtsenas distanciją įveikė per 3 min. 27.14 sek. ir pagerino sau priklausiusį rekordą (3:27.95). Tuo pačiu jis pasiekė varžybų rekordą ir geriausią sezono rezultatą pasaulyje. J.Ingebrigtseno laikas – ketvirtas per rungties istoriją.
2023-07-16

Savo žvaigždę dėl traumos praradę estai Europos čempionate neliko tuščiomis

Stambule (Turkija) sekmadienį baigėsi Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame vienintelį medalį iš Baltijos šalių nuskynė Estija. Vyrų septynkovėje bronzą iškovojo Risto Lillemetsas. Iki tol didelių laimėjimų neturėjęs estas surinko 6079 taškus. Geriausiai jis pasirodė šuoliuose su kartimi (5,10 m) ir 800 m bėgime (2:39.50 min.), kur užėmė antrąsias vietas. Įdomu tai, kad estas į pirmąjį trejetuką bendroje įskaitoje pakilo tik po paskutinės rungties.
2023-03-06

Europos lengvosios atletikos čempionate – įspūdingas norvego dublis ir visas varžoves už nugaros palikusi vokietė

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį sportininkai išsidalino dar 6 medalių komplektus. Antrame Europos čempionate iš eilės „dublį“ laimėjo 21-erių norvegas Jakobas Ingebrigtsenas. Jis prie 5000 m aukso, kaip ir 2018 m., pridėjo auksą 1500 m bėgime. Pergalę jis šventė labai įspūdingu stiliumi. Norvegas į pirmą vietą išsiveržė įveikus 300 m ir nuo tada niekam neužleido lyderio pozicijos. J.Ingebrigtsenas distanciją įveikė per 3 min. 32.76 sek.
2022-08-19

Netoli medalio: Lietuvos bėgikas Europos čempionate – šeštas

Šiemet tris kartus Lietuvos rekordą gerinęs Simas Bertašius driokstelėjo ir Europos čempionate Berlyne. 24-erių lietuvis 1500 metrų bėgimo rungtyje užėmė šeštąją vietą. Simas distanciją įveikė per tris minutes, 39,04 sekundės. Lietuvis drąsiai startavo ir po 500 metrų pirmavo. S. Bertašius 300 metrų įveikė per 44,74 sekundės, 400 – 59,52, 500 – minutę, 15,18 sekundės.