ispanijos futbolo lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ispanijos futbolo lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ispanijos futbolo lyga“.

Namuose toliau neklumpanti „Atletico“ Ispanijos pirmenybėse pasivijo „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sėkmingą seriją namuose pratęsė Madrido „Atletico“. „Atletico“ sekmadienį užtikrintai susitvarkė su „Valencia“ ir laimėjo rungtynes 2:0. Tai buvo dešimtoji Madrido klubo atstovų pergalė per 11-ką rungtynių savo stadione. Nuo rungtynių pradžios daugiau atakavusi „Atletico“ puikią progą įsiveržti turėjo 16-ąją minutę, bet iš arti Antoine‘as Griezmannas pataikė į vartininką.
2024-01-29

Sezono stebukladarė „Girona“ ir vėl užlipo į lentelės viršūnę

Šio sezono „La Liga“ netikėtumas „Girona“ net 3:0 įveikė „Alaves“ ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Artemas Dovbykas 23-ią minutę įmušė įvartį po to, kai Yano Couto smūgį atmušė „Alaves“ vartininkas Antonio Sivera. Portu 42-ą minutę padvigubino persvarą, kai po Y. Couto smūgio iš arti aikštės krašto pataikė į vartus.
2023-12-19

Ispanijoje nesėkmę patyrė Madrido „Atletico“, Prancūzijoje triuškinančią pergalę įsirašė PSG

Penktadienio vakarą Ispanijos ir Prancūzijos futbolo lygose įvyko po vieną komandų akistatą. Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse nesėkmę patyrė Madrido „Atletico“ klubas, kuris išvykoje 1:2 neprilygo „Las Palmas“ futbolininkams. Visi šių rungtynių įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai pirmą kartą kamuolį į vartus pasiuntė 51-ą minutę, kai tiksliai smūgiavo Kirianas Rodriguezas.
2023-11-04

„Real“ žvaigždės neatsilaikė prieš kovingai nusiteikusius lygos autsaiderius

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 (0:1) turėjo pripažinti „Getafe“ futbolininkų pranašumą. Savo reikalus Ispanijos pirmenybių lyderiai susikomplikavo jau 9-ąją rungtynių minutę.
2022-01-02

Nepadorų gestą parodžiusiam Bale‘ui gresia ilga bausmė

Vienas pagrindinių Madrido „Real“ žaidėjų Garethas Bale'as turi rimtų problemų. Sporto žiniasklaidos gigantas ESPN skelbia, kad futbolininkui už nepadorų gestą per Madrido derbį su „Atletico“ gresia labai griežta bausmė. Pranešama, kad saugas gali būti nubaustas net 12-os rungtynių diskvalifikacija, o mažiausiai sulauks 1-3 susitikimų bausmės Šiame mače „Real“ šventė pergalę 3:1. Trečią įvartį susitikimo laimėtojams pelnęs G. Bale‘as atliko nepadorų gestą.
2019-02-15

Ispanijoje taškus netikėtai prarado „Barcelona“ futbolininkai

„Barcelona“ futbolininkai prarado taškus Ispanijos pirmenybėse - namie nesugebėjo įveikti vidutiniokės „Getafe“ ekipos. Rungtynės baigėsi be įvarčių - 0:0. „Barcelona“ išlieka pirmenybių lydere su 59 taškais po 23 turų. „Getafe“ - dešimta (30 tšk.
2018-02-11

0:2 atsilikusi „Barcelona“ galiausiai sutrypė varžovus

„Barcelona“ futbolininkai kaip reikiant įvarė baimės savo sirgaliams, bet galiausiai šventė šešioliktą pergalę Ispanijos pirmenybėse ir išliko nepralaimėję. „Barca“ 4:2 išvykoje palaužė „Real Sociedad“, nors vienu metu atsiliko 0:2. Svečiams teko du smūgiai pirmajame kėlinyje. Iš pradžių pasižymėjo Willianas Jose (11 min.), kiek vėliau - Juanmi (34 min.). Situaciją netrukus švelnino Lietuvoje žaidęs Paulinho (39 min.
2018-01-14

Ispanijoje - dar vienas smūgis Madrido „Real“ žvaigždynui

Karališkasis Madrido „Real“ klubas ir toliau neranda savojo žaidimo. Madrido žvaigždynas Ispanijos futbolo pirmenybėse namie 0:1 (0:0) nusileido „Villarreal“ futbolininkams. Po šio pralaimėjimo „Real“ liko ketvirtoje vietoje su 32 taškais. Nuo lyderės „Barcelonos“ juos jau skiria 48 taškia.
2018-01-13

Ispanijoje viena lyderių patyrė pralaimėjimą prieš dešimtiese likusius varžovus

Ispanijos futbolo pirmenybių 14-ojo turo varžybose antrą vietą užimanti „Valencia“ nepasinaudojo galimybe priartėti prie pirmaujančios „Barcelona“ komandos. Valensijos klubo futbolininkai 0:1 pralaimėjo „Getafe“ klubui, kuris nuo 25-osios minutės žaidė dešimtiese. Tada antrą geltoną kortelę užsidirbo Mauro Arambarri. Tai nesutrukdė šeimininkams išplėšti pergalę po Markelio Bergaros įvarčio, pelnyto 66-ąją minutę. „Getafe“ po pergalės pakilo į aštuntą vietą.
2017-12-03

Netikėti rezultatai Ispanijoje: „Barcelona“ ir „Real“ prarado taškus prieš vidutiniokus

„Barcelona“ futbolininkai kiek netikėtai prarado taškus Ispanijos futbolo pirmenybėse. Tą patį padarė šį sezoną buksuojantis Madrido „Real“. Vienvaldė lyderė „Barcelona“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su vidutinioke „Vigo Celta“. Į aštuntą vietą pakilę svečiai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę, kai pasižymėjo Iago Aspas. Tiesa, svečių džiaugsmas ilgai netruko - vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Lionelis Messi.