Penktadienio vakarą Ispanijos ir Prancūzijos futbolo lygose įvyko po vieną komandų akistatą. Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse nesėkmę patyrė Madrido „Atletico“ klubas, kuris išvykoje 1:2 neprilygo „Las Palmas“ futbolininkams.

Visi šių rungtynių įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje.

Aikštės šeimininkai pirmą kartą kamuolį į vartus pasiuntė 51-ą minutę, kai tiksliai smūgiavo Kirianas Rodriguezas.

75-ą minutę rezultatą padvigubino Benito Ramirezas, tačiau „Atletico“ viltis netrukus atgaivino Alvaro Morata. Visgi sveičams per likusį laiką nepavyko situacijos pakeisti.

Po šių rungtynių „Atletico“ turnyrinėje lentelėje užima trečią vieta, o „Las Palmas“ klubas pakilo į 9-ą poziciją.

Tuo tarpu Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas  3:0 (1:0) namuose sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.

Po įvartį šiose rungtynėse pelnė Lee Kangas-inas, Warrenas Zaire`as-Emery ir Vitinha.

Po šių rungtynių PSG šoktelėjo į pirmą vietą turnyro lentelėje, o „Montpellier“ klubas rikiuojasi 11-as.