madrido atletico

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „madrido atletico“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „madrido atletico“.

Ankstyvą įvartį praleidęs „Atletico“ namuose nugalėjo „Gironą"

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Girona“ futbolininkus. Artemas Dovbykas susitikimo pradžioje greitai išvedė „Gironą“ į priekį 1:0. Antoine‘as Griezmannas sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Tuo tarpu Angelis Correa per pridėtą laiką jau persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1. A.Griezmannas antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1. P...
2024-04-13

„Barcelona“ eliminavo Mbappe grėsmę ir įveikė PSG, „Borussia“ prasmego savo pačių klaidų liūne

Trečiadienio vakarą sužaisti du antrieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai. Paryžiaus „Saint – Germain“ savo aikštėje neįveikė „Barcelona“ vienuolikės, o namie rungtyniavę Madrido „Atletico" anksti įgijo persvarą ir nedavė daug progų Dortmundo „Borussia“ ekipai.
2024-04-10

„Atletico“ pratęsė sutartį su visą karjerą klube praleidusiu kapitonu

Madrido „Atletico“ klubas išlaikė visą karjerą klube žaidusį Koke. „Atletico“ akademijos auklėtinis čia praleido visą savo karjerą. 2009 metais pirmoje komandoje debiutavęs žaidėjas gindamas šios ekipos garbę jau sužaidė 626 rungtynes ir pagal šį rodiklį yra pirmas komandos istorijoje. 32-ejų metų futbolininkui „Atletico“ įteikė netradicinę sutartį.
2024-03-25

Be išvaryto trenerio „Barcelona“ svečiuose įveikė „Atletico“ ir išlaiko spaudimą lygos lyderiui

„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Madrido „Atletico“ futbolininkus.  Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė po keletą progų.
2024-03-18

Paskutines vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje užpildė „Borussia“ ir baudinių serijoje išsigelbėjusi „Atletico“

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kas užpildė paskutines vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose. Dortmundo „Borussia“ atsakomosiose rungtynėse užtikrintai 2:0 įveikė Eindhoveno PSV futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir žengė į kitą etapą.
2024-03-14

„Atletico“ gavo antausį nuo lygos autsaiderių

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:2 (0:1) nusileido „Cadiz“ futbolininkams.  Juanmi susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu galva išvedė „Cadiz“ į priekį. Pirmajame kėlinyje puikia proga išlyginti rezultato nepasinaudojo Samuelis Lino, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė Conanas Ledesma.
2024-03-09

Sutriuškinta „Atletico“ komanda į Ispanijos taurės finalą užleido Bilbao futbolininkus

Ispanijos taurės pusfinalio varžybose eliminuota Madrido „Atletico“ komanda. Atsakomosiose varžybose Bilbao „Athletic“ net 3:0 sutriuškino varžovus iš Madrido. Pirmose rungtynėse jie turėjo minimalią persvarą, tad seriją jie laimėjo bendru rezultatu 4:0 bei finale kausis su „Mallorca“. 12-ąją rungtynių minutę „Athletic“ įtvirtino savo persvarą. Nico Williamsas skersavo kamuolį savo broliui Inaki Williamsui, kuris smūgiu vienu prisilietimu galingai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.
2024-03-01

„Atletico“ Ispanijos Karaliaus taurės pirmoje pufinalio kovoje krito prieš Bilbao futbolininkus

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio etapo pirmose rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic“ futbolininkų pranašumą.
2024-02-08

Namuose toliau neklumpanti „Atletico“ Ispanijos pirmenybėse pasivijo „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sėkmingą seriją namuose pratęsė Madrido „Atletico“. „Atletico“ sekmadienį užtikrintai susitvarkė su „Valencia“ ir laimėjo rungtynes 2:0. Tai buvo dešimtoji Madrido klubo atstovų pergalė per 11-ką rungtynių savo stadione. Nuo rungtynių pradžios daugiau atakavusi „Atletico“ puikią progą įsiveržti turėjo 16-ąją minutę, bet iš arti Antoine‘as Griezmannas pataikė į vartininką.
2024-01-29

„Atletico“ žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Ispanijoje paaiškėjo ketvirtoji „Copa del Rey“ taurės dalyvė. Madrido „Atletico“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Sevilla“ komandą ir pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų. Pirmajame kėlinyje daug progų žiūrovai neišvydo. Visgi, „Atletico“ turėjo puikią progą įsiveržti į priekį kai 26-ąją minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus.