Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sėkmingą seriją namuose pratęsė Madrido „Atletico“. „Atletico“ sekmadienį užtikrintai susitvarkė su „Valencia“ ir laimėjo rungtynes 2:0.

Tai buvo dešimtoji Madrido klubo atstovų pergalė per 11-ką rungtynių savo stadione.

Nuo rungtynių pradžios daugiau atakavusi „Atletico“ puikią progą įsiveržti turėjo 16-ąją minutę, bet iš arti Antoine‘as Griezmannas pataikė į vartininką.

Besibaigiant pridėtam pirmojo kėlinio laikui, penktąją pridėto laiko minutę „Atletico“ įsiveržė į priekį. Iš savo aikštės pusės A. Griezmannas tolimu perdavimu išvedė Samuelį Lino vieną prieš vartininką, o šis šaltakraujiškai užbaigė ataką siųsdamas kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje „Atletico“ surengė dar vieną pavyzdinę ataką. Koke gražiu perdavimu išvedė Nahuelį Moliną į pavojingą situaciją, šis skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o ten kovą su gynėju laimėjo ir iš arti kamuolį į vartus pasiuntė Memphis Depay‘us.

Pergalė leido „Atletico“ pavyti „Barcelona“, su kuria jie dalijasi trečiąja pozicija lygoje.