irina terentjeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „irina terentjeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „irina terentjeva“.

Slidininkė I. Terentjeva varžybose Suomijoje – 34–a

Suomijoje vykstančių tarptautinių slidinėjimo varžybų moterų 1 km sprinto atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Irina Terentjeva užėmė 34–ąją vietą. Geriausiai atrankoje pasirodė slovėnė Petra Majdič – 3 min. 13,18 sek. 26-erių metų I. Terentjeva jai pralaimėjo 15,37 sek. 22-ejų metų Lina Kreivėnaitė tarp 118 dalyvių liko 43-ia (+19,59 sek.). Vyrų 1,4 km sprinto atrankos varžybose pirmas buvo čekas Martinas Jakšas – 2 min. 47,3 sek.
2010-11-13

Irina Terentjeva liko 5-ta nuo galo

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių slidinėjimo varžybų moterų 1,5 km sprinto lenktynėse klasikiniu stiliumi trečiadienį Lietuvos atstovė Irina Terentjeva pranoko tik penkias varžoves ir užėmė 49-ąją vietą. Atrankos varžybas laimėjo 29 metų norvegė Marit Bjorgen (Marit Bjoergen). Ji distanciją įveikė per 3 min. 38,05 sek. Trečiosiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti 25 metų I. Terentjeva atrankos varžybų nugalėtojai pralaimėjo 26,42 sek.
2010-02-17

I. Terentjeva Vankuveryje pranoko 14 varžovių

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių moterų 10 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi varžybose pirmadienį Lietuvos atstovė Irina Terentjeva pranoko tik 14 varžovių ir užėmė 64-ąją vietą. Olimpine čempione tapo 22-ejų metų švedė Šarlotė Kala (Charlotte Kalla). Ji distanciją įveikė per 25 min. 58,4 sek. 25-erių metų I. Terentjeva nuo nugalėtojos atsiliko 3 min. 53,8 sek. Lietuvos slidininkė dalyvauja jau trečiosiose olimpinėse žaidynėse.
2010-02-16

Irina Terentjeva Kanadoje finišavo 53-ia

Kanadoje vykstančio pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etapo moterų 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi penktadienį Lietuvos olimpietė Irina Terentjeva pranoko 12 varžovių ir užėmė 53-iąją vietą. Nugalėjo ševdė Šarlotė Kala (Charlotte Kalla), distanciją įveikusi per 25 min. 0,6 sek. 25 metų I. Terentjeva jai pralaimėjo 3 min. 27,8 sek. Antra finišavo pasaulio taurės varžybų lyderė lenkė Justina Kovalčik (Justyna Kowalczyk). Ji nugalėtojai pralaimėjo 9,7 sek.
2010-02-05

Latvija į olimpiadą siųs 10 kartų daugiau sportininkų nei Lietuva

Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse Latvijai atstovaus 58 sportininkai. Iš viso delegacijoje – 103 asmenys. Latviai dalyvaus ledo ritulio (23 sportininkai), rogučių sporto (10), biatlono (9), bobslėjaus (8), kalnų slidinėjimo (3), skeletono (2), slidinėjimo (2) ir greitojo čiuožimo trumajame take (1) varžybose. Tuo tarpu Estijai atstovaus 27 sportininkai. Iš viso estų delegacijoje – 60 asmenų.
2010-01-27

Irina Terentjeva pranoko 31 varžovę

Šveicarijoje vykusių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų moterų 1 km sprinto atrankos varžybose Lietuvos atstovė Irina Terentjeva pranoko 31 varžovę ir užėmė 46-ąją vietą. 10 km distancijos laisvuoju stiliumi I. Terentjeva nebaigė. Vyrų 1 km sprinto atrankos varžybose Mantas Strolia tarp 99 dalyvių buvo 74-as, o Modestas Vaičiulis – 79-as. Vyrų 15 km distancijoje laisvuoju stiliumi Aleksejus Novoselskis tarp 93 dalyvių buvo 89-as.
2009-12-14

Lietuvos slidininkė pranoko dvi varžoves

Suomijoje vykstančių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų moterų 1,2 km sprinto atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos atstovė Irina Terentjeva pranoko tik dvi varžoves ir užėmė 77-ąją vietą. Vyrų 1,4 km sprinto atrankos varžybose Mantas Strolia tarp 91 dalyvio buvo 79-as, o Modestas Vaičiulis - 83-ias.
2009-11-28

Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis

Po to, kai Lietuvos futbolininkai pralaimėjo Farerų salų komandai, o krepšininkai Europos čempionate patyrė visišką fiasko ir, įveikę tik bulgarus, užėmė vos 12-tą vietą, imta kalbėti apie visos šalies sporto nuosmukį. Bet ar iš tiesų jis yra? LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas atkreipia dėmesį į tai, kad mūsų šalyje vis dar yra pakankamai kitų sporto šakų, kuriose lietuviai džiugina savo rezultatais: „Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis ir futbolas.
2009-09-23

Sumažėjo kandidatų į žiemos olimpinę rinktinę

Ketvirtadienį įvykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdyje Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas informavo, kad Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės pirmajame ir antrajame sąrašuose liko aštuoni sportininkai.
2009-05-21

Vankuveris rengiasi žiemos olimpiadai

2010 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Vankuveryje (Kanada) tris dienas vyko plenarinės sesijos. Jose Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) atstovai ir Vankuverio žaidynių organizacinio komiteto darbuotojai supažindino, kaip vyksta pasirengimas, aprodė sporto bazes ir kitus olimpinius objektus. Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) Vankuveryje atstovavo Kalgario olimpinė čempionė Vida Vencienė ir Ijolė Domarkienė.