ignas navakauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignas navakauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignas navakauskas“.

Svarbiausias tikslas pasiektas: Lietuvos baidarininkai pateko į Paryžiaus olimpines žaidynes

Duisburge (Vokietija) penktadienį tęsėsi svarbiausios šių metų baidarių ir kanojų irklavimo varžybos – pasaulio čempionatas. Jame kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. Kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo Lietuvos vyrų keturvietės baidarės įgula. Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja A finale 500 m distanciją įveikė per 1 min. 20.164 sek.
2023-08-25

Tris medalius iškovoję Lietuvos baidarininkai pasaulio taurės varžybose užėmė 7 vietą

Baigėsi pirmosios šiais metais tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Segede, Vengrijoje vykusiame pirmajame pasaulio taurės varžybų etape startavo 53-ijų valstybių atstovai. Tris medalius iškovoję Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai komandinėje įskaitoje pateko į geriausiųjų dešimtuką ir užėmė septintą vietą. Lietuvos rinktinės sąskaitoje – du aukso ir vienas sidabro medaliai.
2023-05-15

Fantastika: baidarininkas Seja iškovojo pasaulio taurės auksą

Segede (Vengrija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape ir toliau fantastiškus rezultatus demonstruoja lietuviai. Šeštadienį vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finale mūsiškiai susižėrė auksą ir sidabrą. Finalą laimėjo Artūras Seja, finišavęs per 36.28 sek.
578
2023-05-13

Lietuvos keturvietininkai baidarininkai iškovojo pasaulio taurės auksą

Segede (Vengrija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape aukso medalius iškovojo Lietuvos keturvietininkai baidarininkai (Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja). Lietuviai penktadienį iš pradžių turėjo įveikti pusfinalio barjerą. Trečiajame plaukime jie 500 m įveikė per 1 min. 23.55 sek., atsiliko tik nuo čekų (1:23.42) ir pateko į A finalą.
370 2023-05-12

Pasaulio taurės etapas: Seja laimėjo atrankinį plaukimą, visi lietuviai pateko į pusfinalius

Segede (Vengrija) ketvirtadienį prasidėjo pirmasis šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, į kurį atvyko ir 7 lietuviai. Vyrų vienviečių kanojų 200 m rungtyje abu lietuviai pateko į antrąjį atrankos plaukimą. Henrikas Žustautas jį baigė 3-ias (43.74 sek.
2023-05-11

Po baidarių ir kanojų irklavimo čempionato paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis

Baigėsi tris dienas Trakuose vykęs Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame buvo kovojama ne tik dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri startuos rugpjūčio 4-7 d. Kanadoje vyksiančiame pasaulio čempionate. Sekmadienį baidarininkai ir kanojininkai išsidalijo medalius neolimpinėje 200 m distancijoje. Labai atkakli kova vyko vienviečių varžybos, kur prie starto linijos stojo daug tituluotų varžovų.
2022-07-04

Tituluotų baidarininkų kovoje Lietuvos taurę laimėjo Ignas Navakauskas

Baigėsi pirmosios šiais metais baidarių ir kanojų irklavimo varžybos. Trakuose dvi dienas vykusiose Lietuvos taurės – D. ir Z. Survutų memorialo varžybose varžėsi Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos baidarininkai ir kanojininkai. Sekmadienį buvo išdalinti apdovanojimai 200 metrų nuotolyje. Daugybė tituluotų sportininkų išsirikiavo prie starto linijos vienviečių baidarių varžybose.
2022-05-08

Europos čempionate Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo du medalius

Poznanėje (Lenkija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate antra diena buvo sėkminga Lietuvos atstovams. Šeštadienį Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai laimėjo du medalius. Vieną sidabro ir vieną bronzos apdovanojimus iškovojusi Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje po dviejų čempionato dienų užima 12 vietą.  Dviviečių baidarių 200 m distancijoje sidabrą laimėjo Artūro Sejos ir Igno Navakausko duetas. Lietuviai nuotolį įveikė per 33,355 sek.
2021-06-05

Lietus meilei nesutrukdė: sportininkai Serapinaitė ir Navakauskas prisiekė amžiną meilę

Lietinga šeštadienio diena nė kiek nesutrukdė meilei – šiandieną penkiakovininkė Emilija Serapinaitė ir jos mylimasis baidarininkas Ignas Navakauskas prisimins dar ilgai. Sportininkų pora Trakuose vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Akimirkomis iš vestuvių socialiniuose tinkluose pasidalijo tiek pati pora, tiek ir jų artimieji. O Emilijos sesuo Ieva, kuri – taip pat penkiakovininkė, sesės vestuves socialiniuose tinkluose nušvietė labiausiai.
2019-10-12

Paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis, dalyvausianti pasaulio čempionate

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dalyvaus devynios Lietuvos įgulos, iš viso 14 irkluotojų. Galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis turėjo paaiškėti po Lietuvos čempionato, tačiau prireikė ir papildomų atrankos varžybų. 200 metrų sprinto distancijoje varžysis keturios lietuvių įgulos. Pergalė Lietuvos čempionate kelią į pasaulio pirmenybes atvėrė praėjusių metų šios distancijos Europos čempionui Henrikui Žustautui, jis rungsis vienviečių kanojų varžybose.