hotspur

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hotspur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hotspur“.

„Manchester United“ toliau nesulaikomas – įveikė „Tottenham Hotspur“

Centrinėje Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo dvikovoje „Manchester United“ ekipa išvykoje 1:0 (1:0) įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 44 minutę po Paulio Pogba perdavimo pelnė Marcusas Rashfordas. Tai buvo penkta iš eilės „ManUtd“ pergalė „Premier“ lygoje nuo to laiko, kai buvo atleistas Jose Mourinho, o į jo vietą stojo Ole Gunnaras Solskjæras. Po pergalės „ManUtd“ (41 tšk.
2019-01-13

Ar „Manchester United“ pagaliau nudžiugins savo žiūrovus?

Labiausiai tituluotas Anglijos futbolo klubas „Mancheser United“ niekaip nepajėgia išlipti iš duobės šios šalies „Premier“ lygoje. „Raudonieji velniai“ nelaimėjo trijų iš eilės mačų, o iš pastarųjų aštuonių triumfavo tik viename. Sekmadienį Jose Mourinho auklėtiniai namie priims Londono „Totteanham Hotspur“ komandą. Šias ir dar penkias Anglijos čempionato 15-ojo turo dvikovas tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2016-12-09

„West Bromwich Albion“ gynėjas mušė ir į savo, ir į varžovų vartus

Du svarbius taškus prarado artimiausias Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos („Premier League“) lyderio persekiotojas antroje vietoje esantis „Tottenham Hotspur“ (69 tšk.) klubas, pirmadienį namuose XXXV turo susitikimą su į tryliktą poziciją pakilusia „West Bromwich Albion“ (41 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0). Šioje dvikovoje dusyk pasižymėjo Craigas Dawsonas: pirmajame kėlinyje (33 min.
2016-04-26

Anglijoje – „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester United“ mūšis

Anglijos „Premier“ lygoje šis savaitgalis vėl bus itin karštas. Sekmadienį Londone susigrums vienas iš lyderių „Tottenham Hotspur“ klubas ir „Manchester United“. Šeštadienį Londono derbyje „Arsenal“ svečiuose kovos su puikiai šį sezoną rungtyniaujančiais „West Ham United“ futbolininkais.
2016-04-07

Harry Kane'as – efektyviausias ginklas Londono derbiuose

Londono „Tottenham Hotspur“ komanda Anglijos futbolo elite iškovojo šeštą pergalę, o jos lyderis Harry Kane'as pelnė net du įvarčius. Anglijos rinktinės žaidėjas Londono derbiuose per 14 rungtynių pelnė jau 12 įvarčių. Pagal vidutiniškai per runtynes Londono derbiuose pelnomus įvarčius H. Kane'as - absoliutus lyderis (0,86), aplenkęs Thierry Henry (0,73) ir Jurgeną Klinsmanną (0,65). Sekmadienį namie „Tottenham Hotspur“ 4:1 (2:0) sutriuškino „West Ham United“ futbolininkus.
2015-11-23

Anglijos čempionate žiopla vartininko klaida ir sudraskyta „Aston Villa“ gynyba

Penktą pergalę paskutinėse Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos („Premier League“) XI turo rungtynėse iškovojo bei į penktąją vietą pakilo Londono „Tottenham Hotspur“ (20 tšk.) klubas, 35 tūkst. žiūrovų akivaizdoje namuose 3:1 (2:0) įveikęs autsaiderius Birmingamo „Aston Villa“ (4 tšk.) futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Moussa Dembele (3 min.), Dele Alli (45+1 min.) bei Harry'is Kane'as (90+3 min.). Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Jordanas Ayewas (79 min.
2015-11-03

„Everton“ pakilo į ketvirtąją vietą, „Hotspur“ išplėšė tašką prieš „West Brom“

Šeštadienio popietę Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti šeši XXXIV-ojo turo susitikimai. Pergalę išvykoje iškovojo ir į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą pakilo Roberto Martinezo treniruojama "Everton" ekipa. "Irisai" šventė svarbią pergalę po Weso Browno įvarčio į savus vartus. Kitame mače taškus prarado "Tottenham" futbolininkai. Timo Sherwood vadovaujama ekipa išvykoje sužaidė 3 - 3 su "West Bromwich" klubu.
2014-04-12

„Premier“ lygoje – „Spurs“ ir „Aston Villa“ pergalės

Vėlyvą sekmadienio popietę Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti trys XXVIII-ojo turo susitikimai. Pergalę minimaliu rezultatu iškovojo Timo Sherwoodo treniruojami "Tottenham" futbolininkai. Po Roberto Soldado įvarčio "Spurs" ekipa nugalėjo "Cardiff City" vienuolikę. Savo varžovus sutriuškino pirmi įvartį praleidę "Aston Villa" futbolininkai. Į "Norwich" puolėjo Wesley Hoolahano tikslų smūgį 3-ąją minutę netrukus dubliu atsakė Christianas Benteke, įvartį pridėjo Leandro Bacuna.
2014-03-02

„Tottenahm Hotspur“ ekipą į pergalę vedė E. Adebayoras

Sekmadienį Anglijoje žaidžiami du "Premier" lygos XXII-ojo turo susitikimai. Anksčiau vykusiame mače "Swansea City" futbolininkai turėjo pripažinti svečių iš Londono, "Tottenham" ekipos pranašumą. Į priekį Timo Sherwoodo vadovaujamą vienuolikę 35-ąją minutę išvedė Emmanuelis Adebayoras. Antrajame kėlinyje persvara išaugo po Chico Floreso įvarčio į savus vartus, o vėliau "Tottenham" puolėjas iš Ganos pelnė dar vieną įvartį.