hemofarm stada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hemofarm stada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hemofarm stada“.

„Lietuvos ryto“ jauniai Eurolygos turnyre iškovojo antrąją pergalę

Eurolygos jaunimo turnyro A grupės antrojo turo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ dubleriai rezultatu 88:68 (19:23, 20:16, 27:14, 22:15) nugalėjo Liublianos „Union Olimpija“ komandą.
2009-05-01

„Lietuvos ryto“ jauniai įveikė serbus

Ketvirtadienį Vokietijos sostinėje Berlyne prasidėjusio septintojo Eurolygos jaunių krepšinio turnyro pirmosiose rungtynėse A grupėje Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda po atkaklios kovos 74:71 (17:22, 21:15, 9:17, 27:17) įveikė Vršaco „Hemofarm Stada“ (Serbija) ekipą. Mariaus Linarto treniruojamoje komandoje pasižymėjo Osvaldas Matulionis. Jo sąskaitoje - 16 taškų.
2009-04-30

Rimas Kurtinaitis: Mūsų strategija buvo iškart pabėgti į priekį

Po sėkmingai Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipai pasibaigusių Europos taurės pusfinalio rungtynių, kuriose vilniečiai 73:68 palaužė Vršaco „Hemofarm“ klubą, vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis spaudos konferencijoje pasidalino mintimis apie įvykusią dvikovą. „Hemofarm Stada“ ekipa žaidė puikiai. Jie atsilikinėjo vienuolika taškų, tačiau kovojo iki galo ir pasivijo. Pabaigoje turėjome problemų, tačiau atsilaikėme ir iškovojome pergalę“, - teigė R.Kurtinaitis.
2009-04-04

„Lietuvos rytas“ pateko į Europos taurės finalą

Europos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ 73:68 (24:14, 12:14, 13:19, 24:21) nugalėjo Vršaco „Hemofarm“ krepšininkus ir patėko į turnyro finalą. Pirmosiomis susitikimo minutėmis žaidimas vyko taškas į tašką.
2009-04-04

Rimas Kurtinaitis: Viskas gerai, tik šokėjos nekokios

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vyr. treneris Rimas Kurtinaitis jau gyvena mintimis apie Europos taurės turnyro pusfinalio dvikovą. Nors prieš akis - svarbiausios sezono rungtynės, treneris nepamiršo ir sau būdingo humoro jausmo. - Treneri, ar jau ruošėtės rungtynėms prieš „Hemofarm Stada“ klubą? - Peržiūrėjome jų derinius, kuriais jie žaidė pirmosiose rungtynėse. Pasižiūrėjome gynybą, kaip reiktų prieš tuos derinius gintis.
2009-04-04

Donatas Zavackas: Varžovai - greiti, jauni ir įsiutę

Prieš šiandienos Europos taurės turnyro pusfinalinio rungtynes, kuriose grumsis Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Vršaco „Hemofarm Stada“ ekipa, sostinės klubo puolėjas Donatas Zavackas atrodė rimtai nusiteikęs bei puikiai susipažinęs su serbų komandos žaidimu. - Kokį įspūdį palieka būsimi jūsų varžovai? - Šiandien nieko per daug nežiūrėjome, tiesiog pamatėme jų žaidimo braižą. Matėme, kad jie turi gerų gynėjų, kurie pataiko, tad per juos ir vyksta visas žaidimas.
2009-04-04

Milko Bjelica: „Įsivaizdavau, kad žaidžiame su Bostono „Celtics“

Vakar itališką Europos taurės turnyro ketvirtfinalio barjerą peržengusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ jau gyvena pusfinalio nuotaikomis. Rungtynėse su Trevizo „Benetton“ ekipa 12 taškų pelnęs Milko Bjelica mano, kad Vršaco „Hemofarm Stada“ ir „Lietuvos ryto“ ekipų šansai patekti į finalą yra lygūs. - Kaip manai, kas nulėmė „Lietuvos ryto“ pergalę? - Mes žaidime pilna jėga nuo pirmos iki paskutinės minutės. Paskutiniame kėlinuke pasinaudojome savo šansais ir mums pavyko laimėti.