Europos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ 73:68 (24:14, 12:14, 13:19, 24:21) nugalėjo Vršaco „Hemofarm“ krepšininkus ir patėko į turnyro finalą.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis žaidimas vyko taškas į tašką. Kiek rimčiau atitrūkti „Lietuvos rytui“ pavyko tik kėlinuko pabaigoje, kai po spurto 11:2 vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki ketvirčio pabaigos (24:14). Verta paminėti, kad per pirmąjį kėlinuką „Hemofarm Stada“ klubas padarė net 8 klaidas, tuo tarpu „Lietuvos rytas“ - vos vieną.

Antrajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ neužleido lyderio pozicijų bei buvo padidinęs savo pranašumą iki 11 taškų (29:18). Visgi iki ilgosios pertraukos „Hemofarm Stada“ ekipai pavyko sumažinti atotrūkį iki 8 taškų (28:36). Per pirmąją rungtynių pusę abi komandos beveik visus taškus rinkosi dvitaškiais arba pataikytais baudos metimais, kadangi „Lietuvos rytas“ iš 8 mestų tritaškių pataikė tik vieną, o serbai iš toli atakavo dar prasčiau - vos vienas iš 10.

Trečiąjį kėlinuką lietuviai pradėjo gana neblogai. „Lietuvos rytas“ keletą kartų buvo susigrąžinę dviženklį pranašumą, o po M.Lukauskio dėjimo vilniečių persvara vėl buvo pasiekusi 11 taškų (49:38). „Lietuvos ryto“ situacija pablogėjo pačiame ketvirčio pabaigoje, kai „Hemofarm Stada“ ekipa spurtavo 9:0 ir atotrūkį sumažino iki 2 taškų (47:49).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje sėkmingiau rungtyniavo vilniečiai, kurie sužaidus 6 minutes atitrūko iki – 58:50. Po dviejų iš eilės N.Jokšimovičiaus tritaškių „Hemofarm“ priartėjo – 59:60. Likus žaisti 2 minutes ir 20 sekundžių B.Marjanovičius dvitaškiu išlygino rezultatą – 63:63. Po R.Kurtinaičio minutės pertraukėlės M.Lukauskis paskutinę atakos sekundę pataikė fantastišką tritaškį, dvitaškį pridėjo M.Petravičius ir „Lietuvos rytas“ atitrūko – 68:63. Per likusį laiką varžovams nepavyko atsitiesti ir sostinės klubas šventė pergalę bei patekimą į finalą.

„Lietuvos rytas“: Marijonas Petravičius 23, Mindaugas Lukauskis 15 (2/7 tritaškiai), Chuckas Eidsonas 13, Steponas Babrauskas 8, Donatas Zavackas 5, Milko Bjelica 4, Artūras Jomantas ir Evaldas Dainys po 2, Michailas Anisimovas 1 taškas.