hamburger

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hamburger“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hamburger“.

„Bundesliga" čempionate lyderiams sekėsi skirtingai

Vokietijos futbolo čempionate ir toliau sėkmingai žaidžia Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Hannover“ ekipą. „Bayern“ klubas kaip jau įprasta kontroliavo visas rungtynes, o vienintelį įvartį 40-ąją minutępo 11 metrų baudinio pelnė Thomasas Miuleris. Bavarai po 17-os turų yra surinkę 46 taškus, bei užima pirmą vietą. „Hannover“ klubas kol kas yra surinkę vos 14 taškų ir užima 16-ą vietą. Ne taip sėkmingai 17-as turas susiklostė Dortmundo „Borussia“ klubui.
2015-12-19

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojantis „Schalke“ klubas sutriuškino „Hamburger“

Sekmadienį Vokietijoje buvo užbaigtas 31 turas. Jame svarbią pergalę iškovojo Gelzenkircheno „Schalke“ klubas, kuris namuose 4-1 įveikė „Hamburger“ ekipą. Svečiai iš Hamburgo puikiai pradėjo rungtynes ir jau penktą minutę išsiveržė į priekį. Aukščiau visų pašokęs Marcellas Jansenas smūgiu galva išvedė savo ekipą į priekį. Visgi po penkių minučių „Schalke“ išlygino rezultatą.
2013-04-28

„Hamburger“ svečiuose sutriuškino „Borussia“ ekipą

Šeštadienį Vokietijoje sužaista nemažai 21 turo „Bundesliga“ susitikimų. Kiek netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Dortmunde, kur vietos „Borussia“ net 1-4 pralaimėjo „Hamburger“ ekipai. „Borussia“ ekipa pirmoji išsiveržė į priekį kai 17 minutę pasižymėjo ekipos lyderis Robertas Lewandowskis. Tačiau jau po minutės latvis Artjoms Rudnevs išlygino rezultatą. Po kelių minučių „Hamburger“ azijietis Heung-Min Sonas pataikė į virpstą.
2013-02-09

„Bundesliga“: „Borussia“, „Schalke 04“ iškovojo pergales

Sėkmingai šią savaitę rungtyniaujantis Dortmundo „Borussia“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo pergalę. Vokietijos čempionų titulą ginanti Jurgeno Kloopo komanda išvykoje 2-0 palaužė „Freiburg“ ekipą. Abu įvarčius „Borussia“ futbolininkai įmušė antrame kėlinyje. Penktadienį „Hamburger“ ekipa taip pat svečiuose 0-2 įveikė „Ausburg“ klubą. „Esu patenkintas rezultatu.
2012-10-27

Vokietijos čempionate – dar vienas „Bayern“ pralaimėjimas

Antrą nesėkmę iš eilės Vokietijos „Bundesligos“ čempionate patyrė titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas. Jis išvykoje 0:1 neatsilaikė prieš „Hannover“ vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje nusirito net į devintą vietą. Vienintelį įvartį šeimininkams 23 minutę pelnė saugas iš Vengrijos Szabolcsas Huszti. Tikra įvarčių fiesta ir tikras trileris vyko Brėmene, kur vietos „Werderis“, net ir be vieno iš aikštės pašalinto žaidėjo, 5:4 palaužė lygos naujokus „Hoffenheimo“ futbolininkus.
2008-09-27

Komentaras: H. Delaunay trofėjus atsidūrė nenugalimosios armados glėbyje

Birželio mėnesį Europoje siautusi futbolo karštinė baigėsi. Henry Delaunay vardo trofėjų į savo tėvynę parsigabens Luiso Aragoneso vadovaujama nenugalimoji ispanų armada, kuri finale rezultatu 1:0 įveikė Vokietijos vienuolikę. Pasiekimai Laimėję Europos čempionato finalą, ispanai tapo tik trečiąja rinktine, kuriai H. Delaunay vardo trofėjų pavyko iškovoti daugiau nei kartą.
2008-06-30

EURO 2008 rungtynės iš arti: Italija – Olandija

Antrajame mirtininkų grupės C susitikime pirmadienio vakare susigrums Olandijos bei Italijos vienuolikės. Susitikimas vyks Berno „Stade de Suise“ stadione. Kol kas olandai bei italai tarpusavyje kovojo 15 kartų. Olandai iškovojo vos 2 pergales, 7 kartus buvo priversti pripažinti Apeninų pusiasalio atstovų pranašumą, o dar 6 rungtynės pasibaigė taikiai. Olandams dabartinių pasaulio čempionų nepavyksta įveikti jau nuo pat 1978 metų planetos pirmenybių, vykusių Argentinoje.
2008-06-09

Pasaulio klubų reitinge FBK „Kaunas“ aplenkė „Ekraną“

Šiandien Tarptautinės futbolo istorijos ir statistikos federacijos (IIHFS) paskelbtame naujame pasaulio klubų reitinge pirmą vietą išsaugojo UEFA Čempionų lygos nugalėtoja „Manchester United“ ekipa. Į antrąją vietą iš ketvirtos pakilo Argentinos „Boca Juniors“ vienuolikė. Trečioje pozicijoje – kitas Anglijos grandas Londono „Chelsea“. Aukščiausiai iš Lietuvos komandų pavyko užkopti šalies čempionui Kauno FBK „Kaunui“ (81 taškas), iš 234 vietos per mėnesį pakilusiam į 208 vietą.
2008-06-02

EURO 2008: ko tikėtis iš anglų skriaudikų?

Tęsiant Europos čempionate dalyvausiančių ekipų pristatymą, Balsas.lt žvilgsnis krypsta į šalį, kuri su griausmu užtrenkė duris į Senojo žemyno pirmenybes patiems anglams. Slaveno Biličiaus vadovaujama Kroatija yra šių pirmenybių juodasis arkliukas, galintis pateikti ne vieną staigmeną. Kelias į EURO 2008 Grupėje E kroatai sugebėjo užimti pirmąją vietą už nugarų palikdami rusus bei anglus.