0
TV3

Šeštadienį Vokietijoje sužaista nemažai 21 turo „Bundesliga“ susitikimų. Kiek netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Dortmunde, kur vietos „Borussia“ net 1-4 pralaimėjo „Hamburger“ ekipai.

„Borussia“ ekipa pirmoji išsiveržė į priekį kai 17 minutę pasižymėjo ekipos lyderis Robertas Lewandowskis. Tačiau jau po minutės latvis Artjoms Rudnevs išlygino rezultatą.

Po kelių minučių „Hamburger“ azijietis Heung-Min Sonas pataikė į virpstą. Visgi Pietų Korėjos rinktinės narys 26 minutę pasiekė savo įvartį ir išvedė „Hamburger“ į priekį.

Po šio įvarčio „Borussia“ reikalai klostėsi dar prasčiau, kadangi 31 minutę raudoną kortelę gavo pirmo įvarčio autorius R.Lewandowskis, taigi „Hamburger“ įgavo kiekybinį pranašumą, bet juo svečiai iš Hamburgo pirmajame kėlinyje pasinaudoti nespėjo.

60 minutę futbolininkų skaičius komandose išsilygino, nes „Hamburger“ gynėjas Jeffrey Bruma už paskutinės vilties pražangą taip pat gavo raudoną kortelę.

Nepaisant to, „Hamburger“ jau po dviejų minučių įmušė dar vieną įvartį. Šiose rungtynėse dublį pasiekė mūsų kaimynas A.Rudnevs.

Dublį šiame mače pasiekė ir Europos grandus dominantis „Hamburger“ lyderis H.M.Sonas, kuris paskutinį mačo įvartį įmušė 89 minutę.

Pergalę tokiu pačiu rezultatu 4-1 svečiuose iškovojo Brėmeno „Werder“ klubas, kuris įveikė „Stuttgart“ ekipą. Tuo metu Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa nesugebėjo pasinaudoti „Borussia“ pralaimėjimu ir patys iškovojo tik tašką, nes svečiuose 3-3 sužaidė su Monchengladbacho „Borussia“. Po šio turo Dortmundo ekipa su 39 taškais liko antroje vietoje, o „Bayer“ su 38 taškais – trečioje.