giedrius mišutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius mišutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius mišutis“.

VSAT: uždarius Lavoriškių ir Raigardo PKP daugiau nei perpus sumažėjo Lietuvos piliečių vykstančių į Baltarusiją kiekis

Kovo 1 d. uždarius Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktus (PKP) su Baltarusija, daugiau nei perpus sumažėjo Lietuvos piliečių kelionių į šalį, teigia Valstybes sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Institucijos pateiktais duomenimis, po punktų uždarymo šis sieną kertančių asmenų srautas sumažėjo per 60 proc. Kaip pateikia VSAT, kovo 1–14 d. laikotarpiu, kai veikė tik Medininkų ir Šalčininkų Lietuvos piliečiai sieną su Baltarusija kirto 4117 kartus.

Sugriežtinus rusų įleidimą per metus apgręžta 1,3 tūkst. turistų, atvykti bando mažiau

Antradienį sueina metai, kai Baltijos šalys ir Lenkija ėmė taikyti griežtesnę Rusijos piliečių įleidimo tvarką, per šį laiką į Lietuvą neįleista daugiau nei 1,3 tūkst. asmenų. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) duomenimis, nuo praėjusių metų rugsėjo 19-osios iki šių metų rugsėjo 18-osios į Lietuvą atvyko 496 tūkst. 666 Rusijos piliečiai. Didžioji jų dalis – 326 tūkst. 859 – keliavo tranzitu. Į Lietuvą įleisti ne tranzitu vykę 169 tūkst. 807 rusai.
Aktualijos 2023-09-19

Naujausia informacija apie pagrobtą ir valtimi išgabentą vaiką: gauta žinia iš Rusijos tarnybų

Lietuvos pasieniečiai paragino Rusijos pasieniečius „kuo skubiau“ organizuoti susitikimą dėl sekmadienį tėvo neteisėtai į Rusiją išgabento kūdikio perdavimo. „Jau vakar raštu buvo pateikta informacija apie sienos kirtimą ir galimą vaiko pagrobimą. Paprašėme patvirtinti sienos kirtimo faktą ir vaiko buvimą teritorijoje. Pareiškėme, kad dėl vaiko gerovės esam pasirengę kuo skubiau organizuoti susitikimą ar kitus techninius dalykus, kad kūdikį grąžinti ir perduoti motinai.

Pasieniečių atstovas: Lietuvos siena jau kurį laiką saugoma sustiprintu režimu

Lietuvos valstybės sieną jau kurį laiką saugoma sustiprintų režimu, o atsižvelgiant į pastaruosius įvykius Rusijoje, dar daugiau papildomų apsaugos priemonių imtis kol kas neketinama. Tai BNS šeštadienį sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis. „Kol kas kažkokių tiesioginių grėsmių Lietuvos sienai nėra. Aukštesniu lygiu siena saugoma ir dėl migracijos ir ruošiantis NATO viršūnių susitikimui. Lygis yra aukštas sienos apsaugos – tiek Rusijos, tiek Baltarusijos.
Aktualijos 2023-06-24

Migrantai toliau bėga iš Lietuvos: apgyvendinimo vietose beliko apie 190 žmonių

 Judėjimo laisvę turintys neteisėtai į Lietuvą atvykę migrantai toliau bėga iš apgyvendinimo vietų, čia šiuo metu beliko 187 žmonės. „Sausio pradžioje buvo 205, o dabar turime 187 migrantus“, – BNS šią savaitę sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis. 2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų. Didžioji dauguma šių žmonių iš Lietuvos pabėgo leidus jiems laisvai judėti.

Aiškėja daugiau apie Čepkelių pelkėje įstrigusius migrantus: gelbėjimo operacija truko visą naktį

Iš Baltarusijos teritorijos į mūsų šalį sieną nelegaliai kirto 14 migrantų, kurie pasklido į visas puses. 12 jų pasieniečiams pavyko pagauti, o štai du nubėgo kilometrą į Lietuvos gilumą ir įstrigo Čepkelių pelkėje. O ji, pasak pasieniečių, pavojinga net tiems, kurie labai gerai pažįsta vietovę. Visa ši gelbėjimo operacija truko beveik visą šeštadienio naktį. Pasieniečiai veda du sušlapusius ir sušalusius nelegaliai sieną iš Baltarusijos teritorijos bandžiusius kirsti migrantus.
Aktualijos 2023-01-24

Prezidentūra rėžė: saugumo situacija regione blogėja

Saugumo situacija regione blogėja, bet grėsmė, kad karui mobilizuojami rusai bandytų peržengti mūsų sienos liniją, nedidėja. Tą konstatuoja Valstybės gynimo taryba. Ją sušaukė prezidentas Gitanas Nausėda, kai Putinas paskelbė mobilizaciją. Vis tik didžioji dilema dabar – dėl paramos Ukrainai: ukrainiečiai prašo, kad Lietuva jiems duotų ne tik senų šarvuočių, bet ir naujų haubicų bei oro gynybos sistemų.

Rusijos pilietis pasienio punkte atsigulė ir nesutiko pajudėti: vyrą iš Lietuvos teko išnešti ant rankų

Dar vienas Baltarusijos melo pavyzdys: kaltina mūsų pasieniečius, kad šie neva jėga iš Lietuvos meta žmones ant važiuojamosios dalies. Paaiškėjo, kad į Europos Sąjungą dviračiu norėjęs patekti Rusijos pilietis neturėjo vizos, o neįleistas tiesiog atsigulė pasienio punkte iš kur po ilgų įkalbinėjimų buvo išneštas ant rankų.
Aktualijos 2022-09-23

Nelegalių migrantų antplūdis: Lukašenkos pareigūnai ne tik juos veža prie sienos, bet ir kerpa koncertiną

Nelegalių migrantų antplūdis vėl pastebimas prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos. Per šią parą fiksuotas metų rekordas – 124 nelegalai per mūsų šalį norėjo patekti į Europos Sąjungą. Jiems aktyviai padeda ir diktatoriaus Lukašenkos pareigūnai – patys atveža migrantus prie sienos ir net perkerpa koncertiną, kad šie galėtų kirsti sieną.

Komiškos pasprukusio baltarusio istorijos kulminacija – pasas, paliktas Lietuvoje, išmainytas į mūsų pasieniečių antrankius

Komiškas vaizdelis iš pasienio su Baltarusija. Lietuvos pasieniečiai už chuliganizmą sulaikė ir antrankiais surakino baltarusį. Šis elgėsi neadekvačiai, neklausė pareigūnų, nuo jo sklido ir alkoholio kvapas. O vėliau dar ir surakintas antrankiais paspruko nuo Lietuvos pasieniečių. Aiškėja, kad pareigūnai nepastebėjo, kaip vyras dantimis atsidarė langą ir pro jį iššokęs dėjo į kojas. Valstybinė sienos apsaugos tarnyba dėl galimo pareigūnų aplaidumo pradėjo vidinį tyrimą.
Kriminalai 2022-08-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų