gabija meškonytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabija meškonytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabija meškonytė“.

Naudingai žaidusi Gabija Meškonytė – Latvijos pirmenybių čempionė

Rygos TTT klubui atstovaujanti 25-erių lietuvė Gabija Petronytė tapo Latvijos moterų krepšinio lygos čempione. Lietuvės atstovaujamas klubas antrajame finalo serijos susitikime 87:37 (25:4, 27:12, 22:9, 13:12) įveikė Rygos Stradinio universitetą ir seriją laimėjo sausu rezultatu 2:0. Antrajame finalo susitikime lietuvė žaidė 25 minutes ir pelnė 10 taškų (3/7 dvit, 1/1 trit, 1/1 baud.
2024-04-22

Baltijos moterų krepšinio lygos mėnuo: neįveikiamos latvės, naudingiausia lietuvė ir permainos vadovybėje

Moterų Baltijos krepšinio lygoje (WBBL) sausio mėnesį sužaistos 33 rungtynės. Krepšinio salėse vyko skirtingos įtampos kovos, o pačioje lygoje įvyko didelės permainos vadovybėje. Kviečiame susipažinti su WBBL svarbiausių mėnesio įvykių apžvalga. Lyderės. Baltijos lygoje pagal surinktus taškus šiuo metu pirmauja dvi Klaipėdos komandos – tiek „Neptūnas-Amberton“, tiek LCC Tarptautinis Universitetas savo sąskaitose turi po 15 pergalių ir 3 pralaimėjimus.
2024-02-04

Grigalauskytės klubas pateko į Eurolygą, TTT su Meškonyte liko už borto

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos atrankos atsakomosiose rungtynėse Monikos Grigalauskytės atstovaujama „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) ekipa namuose 72:73 (15:19, 14:14, 27:16, 16:24) nusileido Londono „Lions“ (Didžioji Britanija), bet pateko į grupių etapą, nes pirmąjį mačą išvykoje laimėjo 63:48. Viešnios didžiausią persvarą turėjo trečiojo kėlinio pradžioje (29:36), bet tada šeimininkės surengė neįtikėtiną spurtą 15:0, kuris praktiškai panaikino „Lions“ viltis išsigelbėti.
2023-09-28

Linas Kunigėlis: „Jeigu atvažiuosi į rinktinę neapsisprendęs, tada tau viskas atrodys blogai“

Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) – vasariškos nuotaikos. Šią savaitę prasidėjusioje „SKM Summer Camp‘23“ stovykloje apsilankė žinomos Lietuvos krepšinio asmenybės. Susitikimų metu vaikai klausėsi unikalių svečių pasakojimų, aktyviai uždavinėjo jiems rūpimus klausimus bei kartu su žvaigždėmis šėlo krepšinio aikštėje.
2023-06-17

Nacickaitės metimas aidint sirenai skriejo pro šalį: lietuvės prarado viltis patekti į atkrintamąsias

Austrijos sostinėje Vienoje (Austrija) penktadienį tęsiasi pasaulio 3x3 krepšinio čempionatas. Ketvirtąją čempionato dieną Lietuvos moterų rinktinė (Giedrė Labuckienė, Gabija Meškonytė, Kamilė Nacickaitė, Gabrielė Šulskė) užbaigs D grupės kovas. Trečiojo turo rungtynėse lietuvės apmaudžiai 14:15 pralaimėjo Izraelio rinktinei ir prarado viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.
2023-06-02

Lietuvos krepšininkių atstovaujami klubai džiaugėsi pergalėmis Europos taurės sezono starte

Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro K grupės pirmajame ture Liono ASVEL (Prancūzija) su Juste Jocyte namuose 76:64 (24:14, 12:11, 18:20, 22:19) įveikė „IDK Euskotren“ (Ispanija). ASVEL dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą ir vėliau be didesnių problemų jį išlaikė. J.Jocytė žaidė 18 min. 6 sek., pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.
2022-10-28

Meškonytė žaidė naudingai, o jos klubas pateko į Europos taurės turnyrą

Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro atrankos atsakomosiose rungtynėse Gernikos „Lointek“ (Ispanija) su Gabija Meškonyte namuose 92:51 (21:13, 26:12, 22:10, 23:16) nepasigailėjo „Phantoms Basket Boom“ (Belgija). „Lointek“ dviejų rungtynių seriją laimėjo bendru rezultatu 194:113 ir be vargo pateko į grupių etapą. G.Meškonytė vėl svariai prisidėjo prie pergalės. Lietuvė žaidė 24 min. 46 sek.
2022-10-13

Sunkų iššūkį pasitinkantis Šernius: „Nuotaikos kovingos“

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pirmadienį išvyks į Stambulą, kur vasario 4 ir 6 dienomis dalyvaus Europos moterų krepšinio čempionato atrankos turnyre. Manto Šerniaus auklėtinės E grupės rungtynėse susitiks su Turkijos ir Serbijos rinktinėmis. Kalbėdamas apie būsimas kovas, rinktinės vyr. treneris džiaugėsi krepšininkių užsidegimu ir noru kovoti. „Nuotaikos kovingos, džiaugiuosi, kad visos krepšininkės, kurias kvietėme, atvažiuoja, visos nusiteikusios kovingai.
2021-01-29

20-metės pergalingai baigė Europos čempionato grupių etapo kovas

Europos merginų jaunimo (U20) B diviziono krepšinio čempionate ketvirtąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 67:52 (12:18, 20:14, 21:6, 14:14) įveikė Rumunijos krepšininkes. Pamatus pergalei padėjo puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis, kurį lietuvės laimėjo 21:6 ir įgijo dviženklę persvarą. Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Gabija Meškonytė, pelniusi 18 taškų. 16 pridėjo Livija Sakevičiūtė, 9 – Laurita Jurčiūtė.
2018-07-12

Lietuvės Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Europos merginų jaunimo (U20) B diviziono krepšinio čempionate pergalių seriją pratęsė Lietuvos rinktinė. Antrosiose rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 78:73 (19:18, 20:9, 20:26, 19:20) įveikė Izraelio komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas turnyre. Lietuvės pergalingą pranašumą įgijo antrajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo rezultatu 20:9. Antrojoje susitikimo dalyje varžovėms pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau pergale džiaugėsi lietuvės.