Lietuvės Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Europos merginų jaunimo (U20) B diviziono krepšinio čempionate pergalių seriją pratęsė Lietuvos rinktinė. Antrosiose rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 78:73 (19:18, 20:9, 20:26, 19:20) įveikė Izraelio komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas turnyre.

Lietuvės pergalingą pranašumą įgijo antrajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo rezultatu 20:9. Antrojoje susitikimo dalyje varžovėms pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau pergale džiaugėsi lietuvės.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Rasa Knyzaitė, pelniusi 17 taškų. 16 pridėjo Laurita Jurčiūtė, 13 – Martyna Petrėnaitė. Po 10 taškų surinko Gabija Meškonytė, Gabija Šegždaitė ir Livija Sakevičiūtė.

Pirmosiose A grupės rungtynėse lietuvės šeštadienį 80:77 įveikė Ukrainos ekipą.

Kitą mačą mūsų šalies atstovės žais pirmadienį su Didžiosios Britanijos krepšininkėmis, kurios pirmose rungtynėse 55:72 pralaimėjo Izraelio rinktinei. Rungtynių pradžia – 17 val. 15 min.