Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro K grupės pirmajame ture Liono ASVEL (Prancūzija) su Juste Jocyte namuose 76:64 (24:14, 12:11, 18:20, 22:19) įveikė „IDK Euskotren“ (Ispanija). ASVEL dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą ir vėliau be didesnių problemų jį išlaikė.

J.Jocytė žaidė 18 min. 6 sek., pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

H grupėje Gabijos Meškonytės atstovaujama Gernikos „Lointek Bizkaia“ (Ispanija) komanda išvykoje 73:69 (19:15, 14:22, 21:19, 19:13) palaužė Kelterno „Rutronik Stars“ (Vokietija) pasipriešinimą.

Likus žaisti pusantros minutės šeimininkės pirmavo 69:68 ir turėjo kamuolį savo rankose, bet per tą laiką prametė abu dvitaškius, abi baudas ir 2 sykius prasižengė. Viešnias į priekį išvedė Sandros Yguearavide dvitaškis, vėliau ji pataikė 1 baudą iš 2, o pergalę įtvirtino baudas sumetusi Brooque Williams.

G.Meškonytė žaidė 4 min. 50 sek., taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), atkovojo kamuolį, sykį prasižengė ir naudingumo balų nesurinko.

G grupėje Fribūro „BCF Elfic“ (Šveicarija) su lietuvių kilmės žaidėja Gabby Nikitinaite namuose 65:67 (23:18, 7:20, 16:14, 19:15) pralaimėjo prieš Lisabonos „SL Benficą“ (Portugalija).

G.Nikitinaitė paskutinę minutę baudų metimais priartino savo komandą iki 63:66. Vėliau ji prametė iš toli, bet Jordan Reynolds atkovojo kamuolį ir sumažino deficitą (65:66). Šeimininkės prasižengė, o varžovės pataikė tik antrąją baudą. Visgi, lemiamu metu Courtney Range sužingsniavo ir rungtynės baigėsi.

G.Nikitinaitė buvo rezultatyviausia rungtynių žaidėja – per 33 min. 43 sek. sumetė 18 taškų (2/5 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 2/2 baudų). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.