fubolas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fubolas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fubolas“.

Mirė ilgametis Lietuvos futbolo rinktinių treneris Antanas Vingilys

Penktadienio vakarą Lietuvos futbolo bendruomenę sukrėtė skaudi žinia. Mirė ilgametis įvairių Lietuvos jaunimo rinktinių treneris Antanas Vingilys. Šią žinią sportas.lt portalui patvirtino olimpinis čempionas Arminas Narbekovas, kurio vardo akademijoje pastaraisiais metais dirbo treneris. A.Vingilys sirgo onkologine liga. 59-erių futbolo specialistas paskutines gyvenimo dienas praleido ligoninėje. A. Vingilys yra treniravęs Lietuvos futbolo U17, U19 ir U21 rinktines.
162 2024-03-15

Vilniaus „Žalgirio“ gynybą stiprina ukrainietis

„Žalgirio“ komanda pasiekė susitarimą su gynėju iš Ukrainos – į Vilnių atvyksta Myroslavas Mazuras. 25 metų žaidėjas į Lietuvos sostinę kelsis iš Švedijos, kur pastaruosius du sezonus žaidė FK „Östersunds“ komandoje. Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas – garsaus Ukrainos klubo Kyjivo „Dynamo“ auklėtinis.
2024-01-12

Vokietijoje perglales šventė favoritai, Ispanijoje „Barcelona“ turėjo vargo su autsaideriais

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalėmis džiaugėsi pirmenybių lyderiai. Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje 2:1 parklupdė „Wolfsburg“ futbolininkus. 33-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Thomasas Mulleris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten galva kamuolį į vartus nukreipė Jamalas Musiala. Po dešimties minučių sublizgėjo rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas. Harry Kane‘as gražu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.
2023-12-21

UEFA Vykdomojo komiteto posėdyje savaitgalį – svarbūs Lietuvai klausimai

Gruodžio 2 dieną Vokietijos mieste Hamburge įvyks ne tik kitų metų Europos futbolo čempionato grupės etapo burtai, bet ir UEFA Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame bus ir Lietuvai aktualūs sprendimai. Tarp darbotvarkės klausimų – kelios su kitų metų Europos čempionatu susijusios temos, 2025-ųjų Europos moterų čempionatas, tačiau Lietuvai itin aktualios bus kitos temos.
2023-11-30

Rodrygo dublis „Real“ atnešė pergalę Ispanijoje, o Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus. Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką. Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.
2023-11-27

Kauno derbyje triuškinančią pergalę iškovojo žalgirečiai

Atkeltos 18-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės įvyko Dariaus ir Girėno stadione, kur ginklus surėmė dvi Laikinosios sostinės ekipos. Kauno derbyje stipresni buvo žalgiriečiai, kurie rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. Žaliai balti pasižymėjo jau pačioje rungtynių pradžioje – 5-ąją minutę  po puikaus Grato Sirgėdo perdavimo į baudos aikštelę taikliu bandymu išsiskyrė Vilius Armanavičius.
2023-10-29

Istorinis futbolo vakaras Kaune: LFF taurę iškėlė „TransINVEST“ ekipa

Sekmadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyko LFF taurės finalas, kuriame susikovė FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ komandos. Po atkaklios kovos LFF taurę į viršų kėlė FK „TransINVEST“ futbolininkai rungtynėse triumfavę rezultatu 2:1. Pirmojo kėlinio metu netrūko pavojingų progų, o pirmoji iš jų kilo jau 10-ąją minutę, kai kamuolį link vartų pasiuntė Povilas Kiselevskis, tačiau Lukas Paukštė puikiai atliko savo darbą ir sulaikė kamuolį.
2023-10-01

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

PSG prezidento ultimatumas Mbappe: prancūzas turi pasirašyti naują kontraktą arba palikti klubą

Paryžiaus „Saint – Germain“ prezidentas Nasseras Al-Khelaifi pareiškė, kad Kylianas Mbappe turi pasirašyti naują kontraktą, jei nori likti klube, nes Prancūzijos čempionai neketina paleisti savo ryškiausios žvaigždės kitais metais nemokamai. „Mano pozicija yra labai aiški. Nenoriu kartoti to kiekvieną kartą. Jei Kylianas nori likti, mes norime, kad jis liktų. Visgi tuomet jis turi pasirašyti su klubu naują kontraktą. Nenorime prarasti geriausio žaidėjo pasaulyje nemokamai.
2023-07-06

A lygos turo anonsas: pirmenybėse startuos trečiasis ratas

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio „Optibet A lygoje“ bus sužaisti penki 19-ojo turo mačai. Telšių „Džiugas“ – Vilniaus „Žalgiris“. Birželio 22 dieną, 19 val. Telšiai, Telšių miesto centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 3:2, 0:2 Trečiasis pirmenybių ratas prasidės akistata Žemaitijoje. Prieš rinktinių pertrauką džiugiečiai demonstravo neblogą formą ir išsiskirdavo lygiosiomis su pajėgiomis ekipomis, ypač žaisdami savo sirgalių akivaizdoje.