Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalėmis džiaugėsi pirmenybių lyderiai. Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje 2:1 parklupdė „Wolfsburg“ futbolininkus.

33-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Thomasas Mulleris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten galva kamuolį į vartus nukreipė Jamalas Musiala.

Po dešimties minučių sublizgėjo rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas. Harry Kane‘as gražu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.

Atsipalaiduoti „Bayern“ neleido Maximilianas Arnoldas. Jis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sušvelnino rungtynių rezultatą.

Antrajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, tad „Bayern“ savo sąskaitą papildė dar trimis taškais.

Pergalių seriją pratęsė lygos lyderiai Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkai. Jie namuose 4:0 sutriuškino „Bochum“ komandą.

Dar pirmajame kėlinyje Patrickas Schickas pelnė „hat-tricką“. Vėliau vieną įvartį pridėjo jį pakeitęs Victoras Boniface‘as.

O Ispanijos futbolo čempionate sunkią pergalę iškovojo „Barcelona“. Trečiadienį „Barcelona“ ne be vargo 3:2 palaužė „Almeria“, kuri yra paskutinė komanda turnyrinėje lentelėje.

Jau septintąją minutę „Barcelona“ buvo labai arti įvarčio. Po kampinio vienas paliktas Sergio Roberto galėjo nieko netrukdydamas smūgiuoti galva, bet jį atrėmė oponentų vartininkas. Būtent po kampinio krito įvartis į „Almeria“ vartus.

Ronaldas Araujo atliko smūgį galva, kurį vartininkas atmušė prieš save, o ten pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į tinklą pasiuntė Raphinha. 36-ąją minutę puikios progos padvigubinti rezultatą neišnaudojo Robertas Lewandowskis.

Po oponento klaidos jam atiteko kamuolys netoli vartų, bet su jo bandymu susitvarkė vartininkas. Po kelių minučių savo progos neišnaudoję šeimininkai buvo nubausti.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Leo Baptistao perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje „Barcelona“ atliko dar vieną pavojingą kampinį.

Šį kartą kur kas sudėtingesnėje situacijoje buvęs S. Roberto buvo kur kas tikslesnis ir išvedė savo komandą į priekį.

Dar kartą rezultatą „Almeria“ išlygino po varžovų nesusikalbėjimo. R. Araujo bandymas pasiekti kamuolį galva atsitrenkė į aukštą kamuolį gaudžiusį Inaki Pena, o vartininkui pametus kamuolį šį į tuščius vartus pasiuntė Edgaras Gonzalezas.

S. Roberto galiausiai dar kartą tapo savo komandos gelbėtoju. Įkirtęs į baudos aikštelę jis sulaukė savalaikio perdavimo ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į oponentų vartus.