Kroatijoje šįvakar buvo sužaistas Kroatijos taurės finalas, kuriame Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas savo stadione susirėmė su „Rijeka“ ekipa. „Hajduk“ sugebėjo žengti lemiamą žingsnį ir finalą laimėjo rezultatu 3:1.

Rungtynės „Hajduk“ klubui prasidėjo prastai, kadangi „Rijeka“ jau 13 minutę sugebėjo įmušti įvartį, o jo autoriumi tapo vienas prieš vartininką išbėgęs puolėjas Jospas Drmičius.

Visgi, ilgai „Rijeka“ klubas nepirmavo. „Hajduk“ rezultatą išlygino 24 minutę, kuomet po kampinio smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Ferro.

Sužaidus 36 minutes „Hajduk“ pelnė antrąjį įvartį ir pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį. Šįkart po puikaus Marko Livaja perdavimo smūgiu iš arti pasižymėjo Dario Melnjakas.

Šią vieno įvarčio persvarą „Hajduk“ išlaikė iki pertraukos, todėl į rūbinę žengė geresnės nuotaikos nei varžovai, kuriems situaciją apsunkino ir tai, kad kėlinio pabaigoje antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės pašalintas buvo Hrvoje Smolčičius.

Taigi, antrąjį kėlinį „Hajduk“ pradėjo turėdami kiekybinę persvarą ir ta persvara gan greitai pasinaudojo. 57 minutę dubliu džiaugtis galėjo, nes savo komandos persvarą padvigubino Dario Melnjakas.

„Hajduk“ toliau dominavo aikštėje. D.Melnjakas buvo arti „hat-tricko“, o kelių gerų šansų įvarčiais nepavertė M.Livaja.

Nors „Hajduk“ daugiau ir nesugebėjo įmušti, bet svarbiausia pasiekti jiems pavyko – iškovoti pergalę finale ir kelti į viršų Kroatijos taurę.

Verta paminėti, kad paskutinį kartą „Hajduk“ Kroatijos taurėje triumfavo 2013 metais, tad po devynerių metų pertraukos V.Dambrauskas sugrąžino šį trofėjų į Splitą ir tuo pačiu iškovojo pirmąjį savo titulą Kroatijoje.

Priminsime, kad Kroatijos lygoje „Hajduk“ finišavo antroje vietoje, todėl šis sezonas klubui yra tikrai geras ir sėkmingas.