evaldas džiaugys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas džiaugys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas džiaugys“.

Marijampolės krepšininkai Taivane nukeliavo iki finalo ir pateko į FIBA pasaulio 3x3 turo etapą

Taivane sekmadienį pasibaigusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre sėkmingai pasirodė Marijampolės „Mantinga“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Justas Nausėdas, Žygimantas Šimonis). Ketvirtfinalyje lietuviai 22:10 nepaliko vilčių Jokohamos „BeefmanEXE“ (Japonija) klubui. Vėl puikiai žaidė E.Džiaugys (11 taškų, 6 atkovoti kamuoliai), 6 tšk. prie pergalės pridėjo T.Kliučinykas, 3 – Ž.Šimonis (5 atk. kam.), 2 – J.Nausėdas (5 atk. kam.
2023-10-29

„Mantingos“ krepšininkai užtikrintai pradėjo FIBA 3x3 „Challenger“ turnyrą Taivane

Taivane šeštadienį prasidėjusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre užtikrintai į ketvirtfinalį iškopė Marijampolės „Mantinga“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Justas Nausėdas, Žygimantas Šimonis). C grupės pirmajame ture lietuviai 21:14 Ulan Batoro „MMC Energy“ (Mongolija). „Mantingą“ į pergalę vedė E.Džiaugys (9 tšk., 8 atk. kam.). Ž.Šimonis pridėjo 5 tšk., J.Nausėdas – 4, o T.Kliučinykas – 3. Varžovų gretose išsiskyrė Dulguunas Enkhbatas (7 tšk.
2023-10-28

Tik finale geriausiai pasaulio 3x3 komandai pralaimėję marijampoliečiai pateko į pasaulio turo etapą

Kroatijoje vykęs FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyras sėkmingai susiklostė Marijampolės „Mantingai“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Justas Nausėdas, Žygimantas Šimonis). Sekmadienį ketvirtfinalyje marijampoliečiai 20:19 palaužė Lozanos (Šveicarija) klubo pasipriešinimą. Permainingose rungtynėse svarbiu momentu iniciatyvos ėmėsi T.Kliučinykas.
2023-09-18

Belgams vilčių nepalikę lietuviai – per žingsnį nuo Europos 3x3 čempionato medalių

Jeruzalėje (Izraelis) ketvirtadienį tęsiasi Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame kovą dėl aukščiausių vietų tęsia Lietuvos rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis). Čempionato ketvirtfinalyje lietuviai 21:12 pranoko Belgijos rinktinę. E.Džiaugys ir A.Pukelis pelnė po 7 taškus, M.Užupis – 5, o Š.Vingelis – 2. Belgų gretose išsiskyrė tik Dennisas Donkoras (6 tšk.
2023-09-07

Galingai startavę Lietuvos krepšininkai – Europos 3x3 čempionato ketvirtfinalyje

Jeruzalėje (Izraelis) antradienį prasidėjo Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis). B grupės starte antradienį lietuviai nesunkiai – 21:13 – nugalėjo čekus.
67
2023-09-05

„3x3“ krepšinyje – varžovus gniuždantis Gintauto Matulio dėjimas

Lozanoje (Šveicarija) šeštadienį finišavo 7-asis šio sezono FIBA pasaulio 3x3 vyrų krepšinio turo etapas, kuriame iki pusfinalio nukeliavo Marijampolės „Mantinga“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis, Žygimantas Šimonis). Turnyro ketvirtfinalyje „Mantinga“ 21:16 pranoko „Versailles“ klubą iš Prancūzijos. Varžovai buvo priartėję iki 3 taškų, bet tada itin sudėtingą tolimą metimą pataikė T.Kliučinykas.
2023-08-19

Marijampolės krepšininkai FIBA pasaulio 3x3 turo etape liko už pusfinalio borto

Prahoje (Čekija) sekmadienį tęsiasi šeštasis šio sezono FIBA pasaulio 3x3 vyrų krepšinio turo etapas, į kurį atvyko ir Marijampolės „Mantingos“ komanda (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis, Žygimantas Šimonis). Į ketvirtfinalį prasimušę lietuviai atkrintamųjų varžybų starte 15:18 pralaimėjo 4-ą vietą FIBA reitinge užimančiam Antverpeno „TOPdesk“ (Belgija) klubui. Ilgą laiką puolime strigę lietuviai likus žaisti 3 min.
2023-08-06

Marijampolės krepšininkai iškovojo kelialapį į pasaulio 3x3 turo etapą Lozanoje

Ketvirtadienį Panevėžyje vyko finalinis „Panevėžys Quest“ vyrų 3x3 krepšinio turo etapas. Jame buvo kovojama dėl kelialapio į pasaulio 3x3 turo etapą Lozanoje (Šveicarija). Turnyro nugalėtojais tapo Marijampolės „Mantingos“ krepšininkai. Jie A grupėje 21:15 nugalėjo „Conkretą“, 22:15 pranoko „Sanit“, bet 13:21 nusileido Kėdainių klubui.
2023-07-13

„Mantingai“ nepavyko iškovoti kelialapio į FIBA pasaulio 3x3 turo etapą

Izraelyje vykstančiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre 8-ą vietą užėmė Marijampolės „Mantinga“. Nuo kvalifikacijos startavę lietuviai nukeliavo iki ketvirtfinalio, kuriame antradienį 14:21 neatsilaikė prieš „Tel-Aviv“ (Izraelis) klubą. „Mantinga“ trumpai pirmavo tik rungtynių pradžioje (3:2, 4:3, 5:4), bet netrukus jie pralaimėjo atkarpą 1:6. Apylygė kova dar tęsėsi keletą minučių (11:13), kol „Tel-Aviv“ spurtavo 7:1 ir praktiškai nulėmė rungtynių baigtį.
2023-07-04

3 pergales per dieną iškovoję Marijampolės krepšininkai FIBA 3x3 „Challenger“ turnyre pateko į ketvirtfinalį

Izraelyje vykstančiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre net 3 pergales per dieną iškovojo Marijampolės „Mantinga“. Lietuviams teko startuoti nuo kvalifikacijos, kurioje mūsiškiai 21:12 nugalėjo Podgoricos „Kodio“ (Juodkalnija) ir po pratęsimo 15:13 patiesė iš serbų ir slovėnų sudarytą „Hangzhou“ komandą (Kinija), kuri vos prieš porą dienų netikėtai laimėjo „Challenger“ turnyrą Prancūzijoje.