emilis hegle svendsenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emilis hegle svendsenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emilis hegle svendsenas“.

Paskutinis likęs lietuvis: šiandien padariau didelę klaidą

Tomas Kaukėnas paliko naują įrašą šalies sporto istorijoje – tapo pirmuoju nepriklausomos Lietuvos biatlonininku, dalyvavusiu olimpinėse 15 kilometrų masinio starto lenktynėse. Jose 27-erių lietuvis užėmė paskutinę, 30-ąją vietą. Sušalo rankos „Iš tikrųjų šiandien padariau didelę klaidą. Nenuspėjau oro ir prastai apsirengiau. Labai sušalo rankos, buvo sunku šaudyti“, – iškart po finišo TV3 sakė T. Kaukėnas.
2018-02-18

Tomas Kaukėnas Pjongčange nugalėjo orą, bet ne save

Tomas Kaukėnas Pjongčange pasiekė geriausią biatlonininkų olimpinių žaidynių rezultatą nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Vis dėlto, pats sportininkas po finišo neslėpė apmaudo – vieta galėjo būti dar aukštesnė. Norėjo trenkti sau į galvą 27-erių lietuvis 10-ies kilometrų sprinto varžybose užėmė 17-ąją poziciją. T. Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 44,7 sekundės. „Viršijau savo paties lūkesčius, – iškart po finišo TV3 sakė T. Kaukėnas.
2018-02-11

Biatlonas Pjongčange: neprognozuojama moterų įskaita, legendos intriga ir lietuvių galimybės

„Tikiuosi visuotinio Kaisos Makarainen, kurią myliu stipria virtualia meile, triumfo. Mažiausiai trys medaliai privalo būti iškovoti, kad kompensuotų visas nesėkmes“, – juokėsi sporto komentatorius Maksimas Vojevodinas. Jis tv3.lt papasakojo, ko galima laukti iš po mėnesio startuosiančių Pjongčango olimpinių žaidynių biatlono varžybų.
2018-01-13

Bendro starto lenktynėse triumfavo norvegas E. H. Svendsenas

Rusijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 15 km bendro starto lenktynes šeštadienį laimėjo kartą šaudykloje suklydęs 25-erių metų norvegas Emilis Hegle Svendsenas - 38 min. 42,7 sek. Sidabro medalį pelnė be klaidų šaudęs rusas Jevgenijus Ustiugovas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 sek. Bronza atiteko Italijos atstovui Lukui Hoferui (+14,3 sek.; 1 baudos ratas). Lenktynėse dalyvavo 30 biatlonininkų.
2011-03-12

O. E. Bjorndalenas iškovojo jau vienuoliktą medalį

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų biatlono estafetės 4x7,5 km varžybose penktadienį triumfavo Norvegijos komanda - Halvardas Hanevoldas, Tarjejis Boė (Tarjei Boe), Emilis Heglė Svendsenas ir Olė Einaras Bjorndalenas (Ole Einar Bjoerndalen). Baudos ratų išvengę norvegai distanciją įveikė per 1 val. 21 min. 38,1 sek. 36-erių metų O. E. Bjorndalenas iškovojo antrąjį medalį Vankuveryje bei 11-ąjį olimpinį apdovanojimą per savo karjerą.