dovilė kilty

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovilė kilty“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovilė kilty“.

Dovė Kilty pasaulio čempionato į dešimtuką nepateko, istorinį auksą iškovojo Dominikos atstovė

Glazge (Didžioji Britanija) vykstančiame pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate sekmadienį pasirodė antroji Lietuvos atstovė – Dovė Kilty. 30-metė sportininkė moterų trišuolio finale geriausiu – pirmu – bandymu nušoko 13,46 metro (13,46 – X – 13,36) ir užėmė 13-ą vietą tarp 15 dalyvių. Papildomų trijų bandymų D.Kilty negavo, nes nepateko į geriausiųjų 8-uką. Įspūdingą pergalę iškovojo Dominikos atstovė Thea Lafond. Ji antru bandymu nušoko net 15,01 metro.
2024-03-03

Asmeninius tikslus lengvosios atletikos čempionate mūsiškiams įgyvendinti linkintis Eimantas Skrabulis: tegul mėgaujasi čempionatu

Jau šį penktadienį Glazge (Škotija) prasidės pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvos spalvas gins trišuolininkė Dovilė Kilty ir 400 m distancijos bėgikas Tomas Keršulis. Nors čempionatas vyks tik 3 dienas (kovo 1–3 d.), per jas startuos daugiau nei 650 lengvaatlečių iš 133 šalių – visi jie sieks tapti geriausiais pasaulyje. Lengvoji.
2024-02-29

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Lietuvai atstovaus Tomas Keršulis ir Dovilė Kilty

Iki pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato likus kiek daugiau nei savaitei, paaiškėjo Lietuvos atstovų sudėtis. Lietuvos lengvosios atletikos federacija praneša, kad teisę startuoti čempionate iškovojo Tomas Keršulis (400 m) ir Dovilė Kilty (trišuolis). Jau 19-ame pasaulio uždarų patalpų čempionate iš viso startuos daugiau nei 650 lengvaatlečių iš daugiau nei 130 šalių.
2024-02-22

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate – favoritus įveikęs 16-metis ir geriausias Dovilės Kilty sezono rezultatas

Sekmadienį Panevėžio manieže finišavo Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas, o antrąją varžybų dieną paaiškėjo dar 12 šalies čempionų. Laukiamiausioje moterų trišuolio rungtyje varžoves įveikė ir septintą aukso medalį iškovojo Dovilė Kilty (13.90 m), kuri jau pirmu šuoliu išsprendė čempionės klausimą.
2024-02-19

2023 metų Lietuvos lengvosios atletikos apžvalga – medalių gausa ir pagerinti rekordai

2023 metai Lietuvos lengvosios atletikos bendruomenei įsiminė iškovotų medalių gausa ir nacionalinių rekordų gerinimu. Per metus lengvaatlečiai 12 kartų gerino šalies rekordus bei iškovojo 17 medalių didžiausiuose tarptautiniuose čempionatuose. Kviečiame chronologine tvarka prisiminti ryškiausius pasiekimus.
91
2023-12-31

Prieš startą „Deimantinėje lygoje“ Kilty užfiksavo geriausią sezono rezultatą

Roverete (Italija) „World Athletics“ kontinentinio turo „sidabrinės“ kategorijos lengvosios atletikos varžybose trečiadienį rungtyniavo dvi mūsų trišuolininkės.
2023-09-06

Abi Lietuvos trišuolio atstovės liko už pasaulio čempionato finalo ribų

Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate trečiadienį prie starto linijos stojo Lietuvos trišuolininkės. Šios rungties kvalifikacinėse varžybose dalyvavo lietuvaitės Dovilė Kilty ir Aina Grikšaitė.  Deja, nei vienai iš Lietuvos sportininkių nepavyko prasibrauti į finalą. Į finalines kovas žengė dvylika stipriausių sportininkių.  D. Kilty geriausiu bandymu nušoko 13,87 m ir bendroje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą.
2023-08-23

Asmeninį rekordą pagerinusi trišuolininkė Grikšaitė apgynė Lietuvos čempionės titulą

Sekmadienį Palangoje baigėsi tris dienas vykęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kurį, kaip įprasta, vainikavo įspūdinga Ainos Grikšaitės, Dovilės Kilty ir Dianos Zagainovos trikovė trišuolio sektoriuje. Visos trys lengvaatletės užfiksavo savo geriausius sezono rezultatus, be to, pirmą kartą Lietuvos čempionatų istorijoje net dvi trišuolininkės viršijo 14 metrų ribą.
2023-07-31

LLAF taurės varžybas užbaigė įspūdingas trišuolio finalas

Sekmadienį Kaune, Dariaus ir Girėno stadione, baigėsi dvi dienas vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (toliau – LLAF) taurės varžybos. Antrąją varžybų dieną vyko nenuspėjama trikovė trišuolio sektoriuje, o į ieties sektorių po beveik 22 mėnesių pertraukos sugrįžo olimpietis Edis Matusevičius. Trišuolyje lyderės keitėsi ne kartą, o vienu metu tris dalyves skyrė vos 2 cm. 13.78 m nušokusi Aina Grikšaitė LLAF taurę laimėjo antrą kartą.
2023-06-04

Naujos karjeros aukštumos: į finalą patekusi Kilty – tarp 6 geriausių Europos trišuolininkių

Stambule (Turkija) vykstančiame Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate moterų trišuolio rungtyje šeštadienį dėl medalio kovojo Dovilė Kilty. 29-erių sportininkė vienintelė iš lietuvių šių metų čempionate įveikė kvalifikacijos barjerą, o finale ji geriausiu – antru – mėginimu nušoko 13,92 metro (X – 13,92 – 13,52 – X – X – 13,36), pagerino asmeninį sezono rekordą ir užėmė 6-ą vietą. Tai – geriausias D.Kilty karjeros pasirodymas Europos uždarų patalpų čempionatuose.