donetsk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donetsk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donetsk“.

Iš Ramūno Butauto lūpų – kirčiai „Lietkabelio“ veteranams ir „Ryto“ klubui

Ramūnas Butautas po ilgos pertraukos stojo prie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos vairo. 54-erių treneris bandė sutramdyti Panevėžio „Lietkabelio“ veteranų būrį ir stebėjosi konkurento – Vilniaus „Ryto“ – elgesiu. Rezultatas nuvylė R. Butautas „Lietkabelio“ vadžias perėmė gruodžio pabaigoje. Treneris Panevėžyje pakeitė dėl prasto komandos žaidimo atleistą latvį Artūrą Štalbergą. „Lietkabelio“ Europos taurės sezoną baigė su laikinuoju strategu – ukrainiečiu Vitalijumi Černijumi.
2018-07-03

Kaip pasienietis Artiomas paviešino didžiausią Rusijos karinę „paslaptį“

Karinę paslaptį interneto amžiuje išlaikyti netgi tokiai valstybei kaip Rusija. Vos vienas žmogus, per savo neapdairumą ir norą „madingai“ pasipuikuoti prieš draugus gali išduoti vieną sudėtingiausių pastarųjų dešimtmečių karinių operacijų, kurią vykdo V. Putino vadovaujama valstybė.
2014-07-14

„Lietkabelis“ turėjo pripažinti Donecko klubo pranašumą

Kovas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bei Baltijos krepšinio lygos (BBL) frontuose netrukus pradėsiantis Panevėžio „Lietkabelio“ klubas patyrė nesėkmę draugiškose rungtynėse Panevėžio „Cido“ arenoje. Gintauto Vileitos auklėtiniai 70:90 (21:25, 16:22, 19:22, 14:21) nusileido Donecko „Donetsk“ komandai iš Ukrainos. Rungtynių pradžia prasidėjo rezultatyviai ir komandos daugiau rūpinosi reikalais puolime nei gynybos sustygavimu.
2013-09-07

„Lietuvos rytas“ pasiruošimą sezonui pradėjo triuškinančia pergale

Naujajam sezonui besirengiantys Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pergalingai pradėjo ikisezoninių rungtynių ciklą. Vilniečiai Druskininkuose 89:59 (23:10, 24:12, 14:17, 28:20) sutriuškino Donecko „Donetsk“ komandą iš Ukrainoss, skelbia "Lietuvos ryto" svetainė. Antrąsias draugiškas rungtynes sostinės klubas žais Druskininkuose rugsėjo 2-ąją dieną su Južno „Chimik“ ekipa.
2013-08-29

M. Kalniečio ir S. Jasaičio vedamas „Lokomotiv“ klubas palaužė D. Songailos ekipą

Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas pateko į VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalį. Jis namuose rezultatu 88:77 (24:16, 26:26, 26:15, 12:20) nugalėjo Donecko „Donetsk“ ekipą su Dariumi Songaila. Rusijos klubas laimėjo aštuntfinalio seriją iki dviejų pergalių 2:0. Ketvirtfinalyje ekipa susitiks Kazanės „Unics“ klubu.
2013-05-04

Donecke sutriuškintas „Lietuvos rytas“ gali likti už atkrintamųjų varžybų borto

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai nepasinaudojo galimybe užsitikrinti vietą VTB Vieningosios lygos atkrintamosiose varžybose. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Ukrainoje 79:95 (17:21, 18:22, 18:28, 26:24) pralaimėjo Dariaus Songailos atstovaujamai Donecko „Donetsk“ komandai. Iki reguliariojo sezono likus vienerioms rungtynėms vilniečių likimas priklauso ne tik nuo jų pačių, bet ir nuo varžovų.
2013-03-10

D. Songaila buvo netoli trigubo dublio

Pergalę Ukrainos pirmenybėse iškovojo Dariaus Songailos atstovaujamas Donecko „Donetsk“ klubas. Jis namuose rezultatu 94:87 (17:25, 25:26, 28:12, 24:24) palaužė Odesos „Odessa“ ekipą. D.Songaila buvo naudingas visose aikštės pusėse – lietuvis per 36 minutes pelnė 14 taškų (5/16 dvitaškiai, 4/5 baudos metimai), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo, dukart prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.
2013-02-24

Ukrainoje – įspūdingas D. Songailos šou

Ukrainos krepšinio pirmenybėse Darius Songaila ir vėl buvo nesustabdomas. Jo atstovaujamas Donecko „Donetsk“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 78:70 (20:20, 15:4, 22:18, 21:28) palaužė Kryvoj Rogo „Krivbasbasket“ ekipą. D. Songaila aikštelėje praleido 28 minutes, pelnė 20 taškų, atkovojo 9, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 7 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė. „Donetsk“: R. Curry 15 tšk., O. Lipovyjus 14 tšk, V. Stojanovskis 12 tšk.
2013-02-09

Mirk iš juoko: kaip D. Songaila kamuolį gaudė

Ukrainos čempionate užfiksuotas juokingas nutikimas. Rungtynėse tarp Donetsko „Donetsk“ ir Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubų riedantys kamuolys ant žemės paguldė visus aikštelėje buvusius krepšininkus, tarp jų ir Darių Songailą ir ko gero užfiksuotas rekordinis nukritimų per krepšinio rungtynes skaičius.
2012-12-16

„Lietuvos rytas“ tik po pratęsimo palaužė lemiamu metu klydusio D. Songailos klubą

Vieningosios krepšinio lygos varžybų A grupėje sekmadienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose po pratęsimo 99:97 (20:35, 25:18, 25:23, 22;16; 7:5) įveikė Donecko „Donetsk“ (Ukraina) komandą su Dariumi Songaila. Vilniaus komandos pergalę lėmė Simo Buterlevičiaus dvitaškis "su bauda", likus žaisti 48 sek. „Lietuvos rytui“ (4 pergalės/4 pralaimėjimai) Mindaugas Katelynas pelnė 18, Janis Blūmas - 17, o Nemanja Nedovičius ir Leonas Radoševičius - po 16 taškų.