Pergalingai pasirodymą Europos taurėje pradėjo Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas, svečiuose 78:75 (25:17, 15:19, 18:20, 20:19) pranokęs Donecko „Donetsk“ su Dariumi Songaila.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mantas Kalnietis, kurio sąskaitoje 17 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit., 3/7 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 1 perimtas kamuolys, net 8 rezultatyvūs perdavimai, 1 klaida ir 5 pražangos per 37 minutes.

S.Jasaitis per 26 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Lietuviams geriausiai talkino 14 taškų prie pergalės pridėjęs Baronas Jamesas.

D.Songaila per 20 minučių pasižymėjo 8 taškais (4/6 dvit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo ir prasižengė po 3 sykius.

Rezultatyviausiai Donecko klube žaidė 23 taškus įmetęs Ramelas Curry.