danielis gyurta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis gyurta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis gyurta“.

Europos plaukimo čempionate Giedrius Titenis iškovojo bronzą

Izraelyje vykstančių Senojo žemyno pirmenybių trumpame (25 metrų ilgio) baseine vyrų 100 m krūtine rungties finale šeštadienį Giedrius Titenis aplenkė penkis varžovus, finišavo trečias bei iškovojo bronzos medalį. Antrąsyk Lietuvos rekordą šiame čempionate pagerinęs 26-erių metų G. Titenis nuotolį finale įveikė per 57,02 sekundės. Pirmą kartą šalies rekordas (57,08 sek.) jam pakluso kvalifikacinėse varžybose.
2015-12-05

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą, bet į pusfinalį nepateko

Šiandien Pekino olimpinėse žaidynėse vykusio 200 metrų plaukimo krūtine pirmajame atrankos plaukime dalyvavęs lietuvis Edvinas Dautartas finišavo pirmas. 20-etis kaunietis distanciją įveikė per 2 minutes 13,11 sekundžių ir ne tik pagerino Lietuvos rekordą, bet ir daugiau nei dviem sekundėmis aplenkė visus kitus pirmajame plaukime plaukusius sportininkus. Tiesa, mūsiškiui, net ir pasiekusiam tokį puikų rezultatą, į stipriausiųjų šešioliktuką ir pusfinalį prasimušti nepavyko.