Izraelyje vykstančių Senojo žemyno pirmenybių trumpame (25 metrų ilgio) baseine vyrų 100 m krūtine rungties finale šeštadienį Giedrius Titenis aplenkė penkis varžovus, finišavo trečias bei iškovojo bronzos medalį.

Antrąsyk Lietuvos rekordą šiame čempionate pagerinęs 26-erių metų G. Titenis nuotolį finale įveikė per 57,02 sekundės. Pirmą kartą šalies rekordas (57,08 sek.) jam pakluso kvalifikacinėse varžybose. Tąkart jam pačiam nuo 2009-ųjų priklausiusį Lietuvos rekordą jis pagerino 0,95 sekundės.

Europos čempionato auksą iškovojo vokietis Marco Kochas (56,78 sek.), sidabras atiteko britui Adamui Peaty'iui (56,96 sek.), o Europos pirmenybių nugalėtojo titulą gynęs vengras Danielis Gyurta (57,45 sekundės) liko penktas.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina plaukiką Giedrių Titenį Izraelyje vykstančiame Europos plaukimo čempionate iškovojusį bronzos medalį.

„Kartu su visais sporto aistruoliais Lietuvoje nuoširdžiai džiaugiuosi Jūsų pasiekimu ir dėkoju už mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Linkėdamas dar daug sėkmingų startų ateityje, Vyriausybės vadovas taip pat dėkoja sportininko treneriams ir visam personalui, prisidėjusiems prie sėkmingo pasirodymo šiose Europos pirmenybėse