marco kochas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marco kochas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marco kochas“.

Europos plaukimo čempionate Giedrius Titenis iškovojo bronzą

Izraelyje vykstančių Senojo žemyno pirmenybių trumpame (25 metrų ilgio) baseine vyrų 100 m krūtine rungties finale šeštadienį Giedrius Titenis aplenkė penkis varžovus, finišavo trečias bei iškovojo bronzos medalį. Antrąsyk Lietuvos rekordą šiame čempionate pagerinęs 26-erių metų G. Titenis nuotolį finale įveikė per 57,02 sekundės. Pirmą kartą šalies rekordas (57,08 sek.) jam pakluso kvalifikacinėse varžybose.
2015-12-05

Giedrius Titenis nugriebė paskutinį bilietą į 200 m plaukimo krūtine pusfinalį

Rusijos vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate ketvirtadienį kvalifikacinių varžybų barjerą pavyko įveikti tik Giedriui Titeniui. Jau dviejuose finaluose plaukęs lietuvis 200 m nuotolį krūtine atrankoje įveikė per 2 minutes 11,11 sekundės ir buvo penktas penktajame plaukime bei šešioliktas bendroje įskaitoje tarp 52-jų kvalifikacijos dalyvių.