ChatGPT

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ChatGPT“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ChatGPT“.

„Forbes“ pripažino „OpenAI“ vadovą Altmaną milijardieriumi

Dirbtinio intelekto pokalbių roboto „ChatGPT“ kūrėjos „OpenAI“ generalinis direktorius Samas Altmanas tapo milijardieriumi, pranešė leidinys „Forbes“. S. Altmanas, kuris faktiškai tapo pasaulinio DI veidu, kai jo bendrovė 2022 metais išleido „ChatGPT“, žurnalo milijardierių sąraše užėmė 2692-ąją vietą.
2024-04-10

Žurnalas „Forbes“ įtraukė „OpenAI“ vadovą Altmaną į milijardierių sąrašą

Pokalbių roboto programą „ChatGPT“ sukūrusios įmonės „OpenAI“ generalinis direktorius Samas Altmanas tapo milijardieriumi, pirmadienį pranešė „Forbes“. S. Altmanas, kuris tapo pasaulinio dirbtinio intelekto (DI) siautulio veidu, kai jo bendrovė 2022 metais išleido „ChatGPT“, žurnalo milijardierių sąraše užėmė 2 692-ąją vietą.
2024-04-08

„ChatGPT“ gamintojo naujas vaizdo įrašų kūrimo įrankis kelia nerimą žiniasklaidos kūrėjams

JAV technologijų startuolio „OpenAI“ praėjusią savaitę pristatytas naujas dirbtinio intelekto (DI) įrankis, žadantis kurti tikroviškus vaizdo įrašus pagal paprastas tekstines užklausas, sukėlė menininkų ir žiniasklaidos specialistų susirūpinimą bei klausimų.
2024-02-19

Italija teigia, kad „ChatGPT“ pažeidė privatumo taisykles

Italijos valdžios institucijos apkaltino dirbtinio intelekto (DI) platformą „ChatGPT“ sukūrusią JAV įmonę „OpenAI“ pažeidus Europos Sąjungos (ES) duomenų apsaugos įstatymą ir davė jai 30 dienų pateikti atsaką. Italijos duomenų apsaugos priežiūros tarnyba „informavo „OpenAI“ apie duomenų apsaugos įstatymo pažeidimus“, sakoma pirmadienį išplatintame šios institucijos pranešime.
2024-01-30

„Chat GPT“ įkūrėjai įspėja apie dirbtinio intelekto grėsmę: „Tai gali nueiti labai blogu keliu“

Tobulėjantis dirbtinis intelektas atlieka vis daugiau darbų, o specialistai įspėja, kad netrukus dirbtinis intelektas bus taip ištobulintas, kad be darbo gali likti milijonai žmonių. Apie tokią grėsmę užsiminė neseniai skandalo epicentre atsidūrusio technologijų startuolio „Open AI“ darbuotojai, kai valdyba nusprendė atleisti vieną iš dirbtinio intelekto kūrėjų ir įmonės vadovą Semą Oltmaną.

„OpenAI“ neatsisako planų leisti darbuotojams parduoti bendrovės akcijas

Dirbtinio intelekto pokalbių roboto „ChatGPT“ kūrėja „OpenAI“ neatsisakė ketinimų leisti jos darbuotojams parduoti turimas bendrovės akcijas esamiems investuotojams, rašo „Financial Times“. Leidinys pažymi, jog tokie planai išlieka nepaisant pastarojo meto chaotiškų bandymų pakeisti „OpenAI“ vadovybę. „OpenAI“ pagrindiniai investuotojai vis dar planuoja aukštą „ChatGPT“ kūrėjos įvertinimą kaip galimų būsimų sandorių atspirties tašką – maždaug 86 mlrd. JAV dolerių.
2023-11-27

„OpenAI“ skelbia apie Altmano sugrįžimą į vadovo kėdę

Dirbtinio intelekto (DI) pokalbių roboto „ChatGPT“ kūrėja „OpenAI“ antradienį paskelbė, kad vienas iš jos įkūrėjų Samas Altmanas grįš į generalinio direktoriaus pareigas, praėjus kelioms dienoms po to, kai valdyba jį atleido.
2023-11-22

Byra „ChatGPT“ sukūrios įmonės komanda: atleistas generalinis direktorius

Įmonė „OpenAI“, prieš metus paleidusi pokalbių robotą „ChatGPT“, penktadienį pranešė, kad atleido generalinį direktorių Samą Altmaną – kertinį veikėją dirbtinio intelekto revoliucijoje. S. Altmanas tapo technologijų pasaulio sensacija, kai beveik prieš metus išleido dirbtinio intelekto pokalbių robotą „ChatGPT“, pasižymintį neregėtais gebėjimais ir vos per kelias sekundes sukuriantį žmogaus lygio turinį, pavyzdžiui, eilėraščius, rašinėlius ar meno kūrinius.
2023-11-18

Baigiamųjų darbų rašymas studentams gali baigtis liūdnai – ekspertas siunčia žinią visiems

Neseniai „Oxsico“ atliktas tyrimas parodė, jog daugiau nei 79 proc. moksleivių yra naudoję dirbtinį intelekto (DI) įrankius „ChatGPT“ arba „Bard“, o o 68 proc. – namų darbams atlikti ar rašiniams rašyti. Tai nestebina – juk moksleivių rašomi rašiniai nėra itin didelės apimties ar sudėtingos struktūros.

Naujas iššūkis – moksleiviai naudoja „ChatGPT“: „Ar nebus taip, kad vaikai tiesiog bukės?“

Dar vienas iššūkis ir galvos skausmas mokytojams – net du trečdaliai moksleivių naudoja dirbtinio intelekto technologijas. Tiesa, ne tik ieško informacijos, bet ir dirbtinio intelekto programoms deleguoja už juos atlikti namų darbus, parašyti rašinius, išspręsti užduotis. Mokytojai dar tik suka galvas, kaip neapsigauti ir atskirti moksleivių gudrybes. Kelia ir probleminį klausimą: ką daryti, kad vaikai sugebėtų mokytis patys, įdėtų pastangų į darbus ir neužaugtų nieko taip ir neišmokę.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų