bronzos medalis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bronzos medalis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bronzos medalis“.

„Deimantinės lygos“ varžybose – Livetos Jasiūnaitės bronza!

Chožuve (Lenkija) šeštadienį po daugiau nei mėnesio pertraukos buvo pratęstas „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų sezonas. Čia surengtas 9-asis 2022 m. etapas. Prestižinėse varžybose pasirodė ir geriausia Lietuvos ieties metikė Liveta Jasiūnaitė. Ji jau pirmu bandymu užfiksavo 61,79 metro rezultatą (61,79 - 60,40 - 57,64 - X - 58,57 - X) ir užėmė aukštą – trečią – vietą.
94
2022-08-06

Latvių šėlsmas: bobslėjaus komanda iškovojo pirmąjį medalį!

Latvija turi dėl ko švęsti - jų olimpiečiai iškovojo pirmąjį medalį Pjončango žiemos žaidynėse. Bobslėjaus vyrų dvejetų finale latvių duetas Oskaras Meldbardis ir Janis Strenga iškovojo bronzos medalį. Trasą jie įveikė per 3 min. 16,91 sek. Tuo tarpu pirmas dvi vietas pasidalino Vokietijos ir Kanados atletai, užfiksavę identišką laiką - 3 min. 18,86 sek.
2018-02-19

Simonai Krupeckaitei – dar vienas Europos čempionato bronzos medalis

Dviratininkė Simona Krupeckaitė dar kartą tapo Sen Kventine, netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus, vykstančio septinto Europos dviračių treko čempionato prizininke. Panevėžietė penktadienį keirino rungtyje iškovojo bronzos medalį. Tai – trečiasis Lietuvos atstovų medalis šiame čempionate. 2010 metų šios rungties pasaulio ir 2012 metų Europos čempionė pagrindiniame finale į priekį praleido ukrainietę Liubovę Basovą ir belgę Nicky Degrendelę. Ketvirtą vietą užėmė ispanė Helena Casas.
2016-10-21

Agnei Sereikaitei - žiemos universiados bronza 500 m rungtyje

20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojo bronzos medalį moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 500 m rungtyje. Ketvirtadienį finale lietuvė nuotolį nučiuožė per 43,817 sekundės ir, aplenkusi tik kanadietę Joanie Gervais (43,963 sek.), užėmė trečią vietą. Šios rungties čempione tapo universiados rekordininke tapusi kinė Yu Tong Han (43,573 sek.), o sidabras atiteko korėjietei Hakyung Son (43,655 sek.
2015-02-12

Imtynininkas Vilius Laurinaitis - Paryžiaus Grand Prix turnyro prizininkas

Paryžiuje vykstančiame imtynių Grand Prix turnyre sėkmingai rungėsi ir bronzos medalį iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis. Graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis svorio kategorijoje iki 98 kilogramų aiškia persvara per pusantros minutės įveikė lenką Marciną Olejnyczaką, o ketvirtfinalyje vos per 28 sek.
2015-02-01

Agnei Sereikaitei – Europos greitojo čiuožimo bronza

Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse Olandijoje pasirodymą baigė vienintelė Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė, kuri sekmadienį 1000 m rungtyje užėmė trečiąją vietą tarp 35 čiuožėjų bei pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo Senojo žemyno čempionato apdovanojimą - bronzos medalį. 20-metė Lietuvos sportininkė šios rungties ketvirtfinalyje laimėjo trečią čiuožimą (1 min. 38,478 sek.
2015-01-25

Aurimui Didžbaliui - planetos sunkiosios atletikos čempionato Kazachstane bronza

Kazachstane vykstančiose pasaulio sunkiosios atletikos pirmenybėse 23-ejų metų Aurimas Didžbalis dvikovėje iškėlė 399 kg ir iškovojo bronzos medalį ir svorio kategorijoje iki 94 kg. Rovimo veiksmu lietuvis iškėlė 185 kg sveriančią štangą bei tapo mažojo sidabro medalio savininku šioje rungtyje. Stūmimo rungtyje A.Didžbaliui pakluso 214 kg štanga, o abu bandymai išstumti 218 kg svorį nebuvo sėkmingi.
2014-11-15

Imtynininkė D. Domikaitytė – pasaulio jaunimo čempionato bronzos medalininkė

Kroatijos sostinėje vykstančiose pasaulio jaunimo pirmenybėse moterų imtynių turnyre trečią vietą svorio kategorijoje iki 67 kilogramų tarp 20 dalyvių užėmė Danutė Domikaitytė. Prieš keletą metų iš gimtųjų Troškūnų į Šiaulius persikėlusi D.Domikaitytė iškovojo trečią medalį savo karjeroje ir apskritai Lietuvos moterų imtynių istorijoje oficialiose varžybose - Europos ir pasaulio čempionatuose.
2014-08-08

Klaipėdiečio Kinijoje sukurtam Baltų kultūros parkui – tarptautinis įvertinimas

Lietuvos vardas nuskambėjo visame pasaulyje - Šiaurės Kinijos Jinzhou miesto apylinkėse Klaipėdos universiteto mokslininko dr. Petro Grecevičiaus su kolegomis sukurtas Baltų kultūros parkas buvo pripažintas vienu geriausių ir  laimėjo bronzos medalį. Baltų kultūrą reprezentuojanti oazė įrengta per porą metų.
2013-11-18

Palaikyti auklėtinio pirmasis E. Petrausko treneris vyko už savo lėšas

Londone bronzos medalį iškovojusį šilutiškį Evaldą Petrauską gimtajame mieste pagerbė minia žmonių. Palaikyti auklėtinio į Londoną už savo lėšas vykęs pirmasis Evaldo treneris Vincas Murauskas negailėjo karčių žodžių Lietuvos olimpiniam komitetui. Šilutės mažųjų laivų uoste atvykstančio E. Petrausko laukė tūkstantinė minia. Iki ašarų sujaudintas boksininkas teigė žmonių palaikymą jautęs ir per žaidynes. „Tokio palaikymo galėjo pavydėti kiekvienas sportininkas.