Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14–18 metų) vasaros olimpinių žaidynių dziudo varžybose sekmadienį Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė (svorio kategorija iki 63 kg) iškovojo bronzos medalį.

17-metė lietuvė kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo Izraelio atstovę Rotem Šor (Rotem Shor).

Tai antrasis Lietuvos sportininkų Singapūre iškovotas medalis. 18-metis irkluotojas Rolandas Maščinskas iškovojo aukso apdovanojimą vienviečių valčių irklavimo varžybose. Mažiausiai sidabro medalius užsitikrino į finalus iškopę du Lietuvos boksininkai – Evaldas Petrauskas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Ričardas Kuncaitis (64 kg).

Olimpine jaunimo čempione svorio kategorijoje iki 63 kg tapo japonė Miku Taširo (Miku Tashiro). Ji finale įveikė brazilę Flaviją Gomeš (Flavia Gomes).

L. Naginskaitė pirmojoje kovoje įveikė Naujosios Zelandijos atstovę Heili Bakster (Haley Baxter), antrojoje kovoje nugalėjo uzbekę Gulnozą Matnijazovą, o pusfinalyje nusileido F. Gomeš.

Šioje svorio kategorijoje kovojo 18 imtynininkių.