20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojo bronzos medalį moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 500 m rungtyje.

Ketvirtadienį finale lietuvė nuotolį nučiuožė per 43,817 sekundės ir, aplenkusi tik kanadietę Joanie Gervais (43,963 sek.), užėmė trečią vietą.

Šios rungties čempione tapo universiados rekordininke tapusi kinė Yu Tong Han (43,573 sek.), o sidabras atiteko korėjietei Hakyung Son (43,655 sek.).

Sėkmingai ketvirtadienį startavusi Lietuvos čiuožėja laimėjo savo atrankos čiuožimą bei užėmė antrąsias vietas savo ketvirtfinalio bei pusfinalio čiuožimuose.

Tai antrasis A.Sereikaitės medalis žiemos Universiadose. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) ji taip pat iškovojo bronzą šioje 500 m distancijoje.

Dar vieną medalį - sidabro - Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės.

Trečiadienį A.Sereikaitė užėmė septintąją vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.