agnė sereikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė sereikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė sereikaitė“.

Lietuvos olimpinė viltis netikėtai paskelbė apie karjeros pabaigą

Lietuvos olimpine viltimi laikyta greitojo čiuožimo atstovė Agnė Sereikaitė antradienį netikėtai paskelbė apie savo sportininkės karjeros pabaigą. Tikslios pasitraukimo priežasties neįvardijusi čiuožėja viešai padėkojo už suteiktą galimybę atstovauti Lietuvą tarptautinėse varžybose. 2014 metų Sočio žaidynėse A. Sereikaitė tapo pirmąja mūsų šalies olimpiete greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose.
2018-10-30

Pjongčango olimpinėms žaidynėms išleidžiami lietuviški pašto ženklai

Vasario 9 dieną Pjongčange, Pietų Korėjoje, prasidedančių žiemos olimpinių žaidynių proga Lietuvos paštas išleis du naujus pašto ženklus. Pašto ženklai, kuriuose įamžintos žiemos olimpinių žaidynių sporto šakos, apyvartoje pasirodys penktadienį, sausio 26 dieną. Pašto ženklų serijoje „XXIII žiemos olimpinės žaidynės“ įamžintos dvi sporto šakos – akmenslydis ir greitasis čiuožimas trumpuoju taku. Šių pašto ženklų su 0,84 Eur ir 0,94 Eur nominaliąja verte išspausdinta po 30 tūkst. egzempliorių.
2018-01-24

Daina Gudzinevičiūtė apie olimpiečius: jų lygis tikrai nėra aukščiausias pasaulyje

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) patvirtino – į Pjongčangą vyks devyni sportininkai. Tiesa, stebuklų iš jų nesitikima. Vėliavnešys nukonkuravo komandos draugę Delegaciją sudarys keturi biatlonininkai – Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia. Abu vyrai olimpinėse žaidynėse dalyvaus antrąkart. N. Kočergina debiutuos, o D. Rasimovičiūtei startas žaidynėse bus penktasis.
2018-01-20

Tituluotos Vidos Vencienės istorija: Kalgaryje medalių galėjo būti ir trys

Vida Vencienė – tituluočiausia Lietuvos žiemos sporto atstovė. Ukmergiškė 1988-ųjų olimpinėse žaidynėse Kalgaryje laimėjo du medalius. Tačiau tąkart apdovanojimų galėjo būti ir daugiau. Klausiantys žvilgsniai V. Vencienė aukso medalį iškovojo 10 kilometrų slidinėjimo varžybose, bronzos – penkių. Triumfas buvo netikėtas visoje Sovietų Sąjungoje, mat tuomet neabejotina rinktinės lydere buvo Raisa Smetanina. Į ją dėtos didžiausios viltys. Vis dėlto, rusė liko už V. Vencienės – antra.
2018-01-08

Sportininkai patenkinti naujomis aprangomis, tikimasi, kad turėsime 10 olimpiečių

Pristatyta naujo dizaino paradinė Lietuvos sportininkų apranga, skirta 2018-ųjų žiemos olimpinėms žaidynėms Pjongčange. Sportininkai jai negailėjo pagyrų. Tikimasi, kad Lietuvos delegaciją sudarys apie 10 atletų. Primins valstybės atkūrimo šimtmetį Apranga orientuota į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Žaidynės vyks vasario 9–25 dienomis. Mūsų šalies sportininkai vasario 16-ąją minės Pjongčange. Kuriant naująją kolekciją, siekta, kad ji būtų išskirtinė, apie aprangas kalbėtų visas pasaulis.
2017-10-27

Mergina, kuri perrašė Lietuvos žiemos sporto istoriją

Lietuvos žiemos sporto istoriją perrašiusi čiuožėja Agnė Sereikaitė trumpų atostogų sugrįžo į tėvynę. Šeimai, poilsiui ir draugams laiką skirsianti 20-etė nuo sporto žada neatitrūkti ir sako jau dabar galvoja apie aukštesnių tikslų įgyvendinimą. Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse 1500 m distancijoje 16-ą vietą užėmusi Agnė Sereikaitė tapo aukščiausiai iš lietuvių šioje olimpiadoje pakilusia olimpiete.
2015-04-08

Agnė Sereikaitė: po istorinio sezono – dar aukštesni planai

Olimpietė čiuožėja trumpuoju taku vilnietė Agnė Sereikaitė trumpam sugrįžo į Lietuvą. Šis sezonas lietuvei buvo sėkmingiausias karjeroje – dvidešimtmetė atvertė naują Lietuvos žiemos sporto istorijos puslapį – Europos čempionato bronzos medalį 1000 m distancijoje. Dar vieną bronzos medalį ji iškovojo pasaulio taurės etape, tik tą kartą 1500 m trasoje, o žiemos sporto universiadoje pasidabino ir trečiąja bronza, iškovota 500 m distancijoje.
2015-04-08

Agnė Sereikaitė – pasaulio greitojo čiuožimo čempionato 1000 m rungtyje liko septinta

Rusijos sostinėje vykstančiame 2015 metų greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio čempionate dar kartą savo aukščiausią pasiekimą pagerino septintą vietą 1000 m rungtyje užėmusi vienintelė Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė.   Lietuvos čiuožėja B finale (dėl 5-8 vietų) 1000 m nuotolį įveikė per 1 minutę 36,587 sekundės ir, aplenkusi šiose pirmenybėse 500 m distancijoje triumfavusią kinę Kexin Fan (1:36,852), užėmė septintą vietą.
2015-03-15

Pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato sprinto rungtyje Agnė Sereikaitė – aštunta

Rusijos sostinėje vykstančiame 2015 metų greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio čempionate 500 m sprinto rungtyje Agnė Sereikaitė liko aštunta. Vienintelė Lietuvos atstovė šiose pirmenybėse šeštadienį B finale 500 m nuotolį įveikė per 45,005 sekundės ir į priekį praleido visas varžoves - kinę Youtong Han (44,543 sek.) bei kanadietes Marianne St-Gelais (44,728 sek.) bei Kasandrą Bradettę (44,817 sek.
2015-03-14

Pasaulio čempionate Maskvoje Agnė Sereikaitė 1500 m nuotolyje liko 23-čia

Rusijos sostinėje vykstančiame 2015 metų greitojo čiuožimo trumpuoju taku pasaulio čempionate vienintelė Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė 1500 metrų nuotolyje užėmė 23-ą vietą tarp 43-jų dalyvių. Penktadienį penkta penktajame atrankos čiuožime likusi ir į pusfinalį nepatekusi lietuvė šeštadienį aplenkė keturias varžoves ir, sugaišusi 2 minutes 50,168 sekundės, laimėjo antrąjį čiuožimą dėl vietų.