Geriausi jaunieji Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku sportininkai metus baigė varžybomis Slovakijoje - Tarptautinė čiuožimo sąjunga (ISU) į turnyrą pakvietė geriausius keturių (A, B, C, D) amžiaus grupių atstovus, kurie šiame sezone per tris Europos taurės etapus surinko daugiausiai taškų.

Jauniausiųjų D grupėje Agnė Sereikaitė 1000 rungties finale buvo trečia, į priekį praleisdama Italijos bei Vengrijos čiuožėjas.

500 m rungtyje lietuvaitė užėmė penktąją vietą, o 800 m rungties kvalifikaciniame bėgime, turėdama visas galimybes patekti į finalą, A. Sereikaitė griuvo bei, susumavus visų distancijų rezultatus, liko ketvirta.

Toje pat amžiaus grupėje startavusi Laura Kurilaitė bei pirmą sezoną B amžiaus grupėje besivaržantis Paulius Glušinas bendrojoje įskaitoje užėmė penkioliktąsias vienas.

Turnyre Slovakijoje dalyvavo jaunieji greitojo čiuožimo trumpuoju taku sportininkai iš septyniolikos Senojo žemyno valstybių.