baudinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baudinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baudinys“.

Baudinio neįmušęs Griezmannas juokauja: viskas per žmoną

Prancūzijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynėse užtikrintai 4:1 nugalėjo Albanijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę. Šiame susitikime vienuolikos metrų baudinio nerealizavęs Antoine‘as Griezmannas juokavo, kad to padaryti nepavyko dėl žmonos. „Nežinau, kas nutiko. Galbūt dėl to, kad mano žmona nežiūrėjo šių rungtynių. Šiame susitikime žaidžiau dinamiškai, tačiau negalime pasižymėti kiekvieną kartą. Gaila, tačiau turėsiu ties tuo padirbėti.
2019-09-08

Vėl baudinio neįmušęs „Man Utd“ netikėtai krito namuose

Progų neišnaudojęs „Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 turėjo pripažinti „Crystal Palace“ futbolininkų pranašumą. Danielis Jamesas 4-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai apsigynė sėkmingai. „Man United“ išpuolio smaigalyje atsidūręs Marcusas Rashfordas 10-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau netrukus puolėjas suklupo ir pavojinga ataka nutrūko.
2019-08-24

Įmuštas „keisčiausias“ baudinys istorijoje: nepatikėjo net pats futbolininkas

Meksikos jaunimo futbolo lygoje rungtyniaujančio „Guadalajara“ klubo narys antradienį pelnė, ko gero, patį netikėčiausią 11 metrų baudinį futbolo istorijoje. Rungtynėse tarp „Guadalajara“ ir Pueblos „Lobos BUAP“ jaunimo komandų nugalėtojas per pagrindinį laiką ir pratęsimą nepaaiškėjo, todėl ekipos stojo mušti 11 metrų baudinių serijas. Jau pirmasis 17-mečio Diego Campillo smūgis netrukus it viesulas „prasisuko“ interneto platybėse bei sulaukė daugybės reakcijų. „To dar neteko matyti.
2019-04-10

Garbingas 13-mečio futbolininko poelgis užkariauja pasaulį

Stambulo „Galatasaray“ jaunučių komandos kapitono Beknazo Almazbekovo vardas garsiai nuskambėjo sporto pasaulyje. 13-metis futbolininkas rungtynėse su „Istanbulspor“ dubleriais pademonstravo garbingo žaidimo pavyzdį. Dvikovos metu B. Almazbekovas po smulkaus kontakto su priešininku krito ant vejos, o teisėja skyrė 11 m baudinį. Vaizdo įraše aiškiai matyti, kad šis sprendimas nebuvo teisingas – 11 m baudinys neturėjo būti skirtas. Uždirbtą baudinį stojo realizuoti pats B. Almazbekovas.
2019-03-27

Absurdas: Čempionų lygoje skirtas vienas keisčiausių 11 m baudinių istorijoje

„Manchester City” trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje savo žiūrovams padovanojo įspūdingą reginį ir pelnė net šešis „sausus” įvarčius bei šventė triuškinančią pergalę prieš Donetsko „Shakhtar” vienuolikę. Tiesa, daugiau dėmesio po rungtynių sulaukė ne įvarčių santrauka, o kaip niekad keistas rungtynių teisėjo Victoro Kassai sprendimas, nulėmęs ankstyvą svečių komandos triuškinimą.
2018-11-08

Rooney siaučia kitapus Atlanto – pelnė įspūdingą įvartį

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) aukščiausia futbolo lyga (MLS) milijoninių kontraktų dėka pritraukia vis daugiau pajėgių futbolininkų iš Europos. Ten šiemet rungtyniaujantis ir DC „United“ garbę ginantis anglas Wayne'as Rooney nenustoja stebinti vietinių žiūrovų ir futbolo gerbėjų iš viso pasaulio. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį šio futbolininko įvartis į FC „Toronto“ vartus tapo pergalingu.
2018-10-18

Pasigrožėkite: Rusijoje pelnytas „akrobatinis“ 11 metrų baudinys

Futbole nutinka visko, tačiau išvysti tokių šou elementų, kuriuos pademonstravo Kazanės technikos universiteto komandos žaidėjas, ko gero, nesitikėjo niekas.  22-ejų armenų kilmės Norikas Avdalianas jau spėjo išpopuliarėti visoje Rusijoje. Tai, ką rungtynių su Čeboksarų komanda metu pademonstravo šis futbolininkas, mažų mažiausiai atima žadą. 55-ąją rungtynių minutę Kazanės komanda išprovokavo 11 metrų baudinį, kurį ėmesi realizuoti N. Avdalianas.
2018-10-08

Jautri akimirka: futbolo klubas išpildė paskutinį savo 94-erių gerbėjo norą

Futbole nutinka visko, tačiau tai, ką savaitgalį išvydo antroje Anglijos futbolo lygoje rungtyniaujančio „Notts County“ gerbėjai, sujaudins ne vieną. Ilgosios pertraukos metu klubas išpildė vieno ištikimiausių gerbejų viso gyvenimo norą. Taip klubo vadovybė norėjo spėti atsidekoti už nuolatinį ir nuoširdų palaikymą. Senatvine demensija sergantis 94-erių britas Roy Prentice'as ilgus metus „Notts County“ komandą palaikė iš tribūnų, tačiau to vėliau daryti nebeleido liga.
2018-10-04

Likimo ironija: Buffoną pavijo įtūžusi Zidane‘o šmėkla

Gali būti, jog trečiadienio vakarą Madride stebėjome paskutines Gianluigi Buffono rungtynes tarptautinėje arenoje. Madride stebuklus išdarinėję „Juventus“ futbolininkai sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą prieš „Real“ klubą. Kai jau atrodė, kad gerbėjų laukia 30 papildomų minučių intriguojančio futbolo, mačo teisėjas nusprendė kitaip. Paskutinę dvikovos minutę, pridėto laiko metu arbitras skyrė abejotiną pražangą baudos aikštelėje „Juventus“ žaidėjui Medhi Benatia.
2018-04-12

TOP 10: keisčiausi vienuolikos metrų baudiniai istorijoje

11 metrų baudinys suteikia komandai didžiulį šansą iškovoti pergalę. Tačiau iš kai kurių futbolininkų bandymų galima tik pasijuokti. Portalas bleacherreport.com pateikia kurioziškiausių ir keisčiausių 11 metrų baudinių sąrašą. 10. Vartininko fiasko Komandos vartininkas per anksti paliko savo tvirtovę ir dėl to pralaimėjo rungtynes. Mat po nepataikyto baudinio, kamuolys pats įriedėjo į vartus. 9. Baudinys ar nuošalė? Keistas vienuolikos metrų baudinys, įmuštas 1982 metais.