Progų neišnaudojęs „Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 turėjo pripažinti „Crystal Palace“ futbolininkų pranašumą.

Danielis Jamesas 4-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai apsigynė sėkmingai.

„Man United“ išpuolio smaigalyje atsidūręs Marcusas Rashfordas 10-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau netrukus puolėjas suklupo ir pavojinga ataka nutrūko.

D.Jamesas 17-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti vos iš keleto metrų, pastarojo smūgį atrėmė „Crystal Palace“ vartininkas Vicente‘as Guaita.

Grubia Victoro Lindelofo klaida pasinaudojęs Jordanas Ayewas 32-ąją minutę nuginklavo Davidą De Gea ir išvedė „Crystal Palace“ į priekį 1:0.

Vienas prieš vartininką atsidūręs Wilfriedas Zaha 37-ąją minutę vos iš keleto metrų atliko pavojingų smūgį, tačiau D.De Gea atrėmė kamuolį ir išgelbėjo šeimininkus nuo dar vieno praleisto įvarčio.

Paulio Pogbos 42-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Danielio Jameso 51-ąją minutę baudos aikštelėje atliktą smūgį sėkmingai blokavo varžovai.

Aarono Wan-Bissakos perdavimo sulaukęs Ashley Youngas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Anthony Martialis 55-ąją minutę po kontakto su varžovu krisdamas baudos aikštelėje atliko smūgį, tačiau teisėjas vienuolikos metrų baudinio neskyrė, o tai sukėlė „Man United“ futbolininkų nepasitenkinimą.

Marcusas Rashfordas 70-ąją minutę nerealizavo vienuolikos metrų baudinio ir nepasinaudojo puikia galimybe išlyginti rezultatą.

M.Rashfordas 82-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė baudinio neskirti.

D.Jamesas 89-ąją minutę puikiu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Greitos kontratakos smaigalyje atsidūręs Patrickas van Aanholtas 93-ąją minutę nubaudė varžovus ir išplėšė „Crystal Palace“ pergalę 2:1.