„Manchester United“ gynėjas Nemanja Vidičius prisipažino, kad UEFA Čempionų lygos rungtynėse su Stambulo „Galatasaray“ teisėjas suklydo neskyręs 11 metrų baudinio į anglų vartus.

Nepraėjus nė minutei nuo rungtynių pradžios serbas savo baudos aikštelėje neleistinai patiesė ant žemės turkų klubo puolėją Umutą Bulutą, tačiau nepaisant didžiulo „Galatasaray“ žaidėjų nepasitenkinimo, rungtynėms teisėjavusio Wolfgango Starko švilpukas tylėjo.

„Manau, kad prasižengiau prieš varžovą. Teisėjui buvo sunku įvertinti situaciją, nes jis beveik nieko nematė. Mums greičiausiai turėjo būti skirtas 11 metrų baudinys, tačiau mes vis tiek nusipelnėme pergalės“, - teigė N.Vidičius.

„Mancester United“ 1-0 įveikė „Galatasaray“. Vienintelį rungtynių įvartį 7 mačo minutę pelnė saugas Michaelis Carrickas.