arvydas anušauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arvydas anušauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arvydas anušauskas“.

Kritiką ministerijai Anušauskas lygina su psichologinėmis operacijomis: tai buvo susiję tik su mano asmeniu

Prieš mėnesį ministro postą palikęs Arvydas Anušauskas neabejoja – bene pusketvirtų metų visai krašto apsaugos sistemai adresuota kritika buvo susijusi išskirtinai su jo asmeniu. Politikas sako, kad Krašto apsaugos ministerija (KAM) nuolat susidūrė su nepagrįstu spaudimu ir, kaip įvardija pats A. Anušauskas, „psichologinėmis operacijomis“, neva rodant, jog kažkas daroma visiškai ne taip. Todėl jis džiaugiasi, kad dabar, į KAM vadovo postą atėjus Laurynui Kasčiūnui, sistema galės atsikvėpti.

Seimo etikos sargai nepradės tyrimo dėl Anušausko pasisakymų apie galimą korupciją

Trečiadienį posėdžiavusi Seimo Etikos ir procedūrų komisija po diskusijų nusprendė nepradėti tyrimo dėl buvusio krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko viešai išsakytų teiginių apie neva krašto apsaugos sistemoje galimas korupcijos apraiškas. Visgi su komisijos daugumos nuomone nebuvo linkęs sutikti liberalas Andrius Bagdonas. Anot parlamentaro, atlikus tyrimą, visuomenei būtų atsakyti visi klausimai dėl A. Anušausko paviešintos informacijos tikrumo ir pagrįstumo.

NSGK pirmininkas Pocius: Anušauskas praleido progą patylėti

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Pocius teigia, kad traukdamasis iš krašto apsaugos ministro pareigų Arvydas Anušauskas praleido progą patylėti. Politikas atkreipia dėmesį, kad tarp A. Anušausko ir dabartinio ministro Lauryno Kasčiūno jau kurį laiką vyko nematoma kova, galėjusi paskatinti premjerę priimti galutinį sprendimą.

Dėl Anušausko pasisakymų apie galimą korupciją opozicija kreipėsi į Seimo etikos sargus

Penki Seimo opozicijos atstovai ketvirtadienį kreipėsi į parlamento Etikos ir procedūrų komisiją dėl buvusio krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko pareiškimų apie galimą korupciją krašto apsaugos sistemoje. „Kreipimąsi gavome ir jį registruojame. Artimiausiame komisijos posėdyje jį nagrinėsime“, – Eltai patvirtino komisijos pirmininkė, „valstietė“ Aušrinė Norkienė. Kaip ketvirtadienį paskelbė portalas delfi.

Landsbergis: ne sykį pastebėjome, kad liežuvis nebuvo didžiausias Anušausko draugas

Liežuvis nebuvo didžiausias Arvydo Anušausko draugas, sako konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis, reaguodamas į buvusio krašto apsaugos ministro pasėtas abejones dėl galimos korupcijos gynybos sektoriuje. „Apmaudi situacija, kad per beveik keturis metus mes esame ne vieną sykį pastebėję, kad liežuvis nebuvo didžiausias pono Anušausko draugas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė G. Landsbergis.

Antirkorupcijos komisija nebetirs Anušausko teiginių dėl įtakos viešiesiems pirkimams

Seimo Antikorupcijos komisija nutraukė savo tyrimą dėl buvusio krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko paviešintos informacijos apie galimus bandymus daryti įtaką ministerijos vykdomiems viešiesiems pirkimams. Tokį sprendimą komisija priėmė trečiadienį. Taip pat nutarta nesikreipti į Etikos ir procedūrų komisiją. Tuo metu Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Agnė Širinskienė pareiškė, kad etikos sargams įvertinti A. Anušausko elgesį greičiausiai siūlys opozicija.

Seimo Antikorupcijos komisija spręs, kam pavesti įvertinti Anušausko pasisakymus dėl galimai neskaidrių pirkimų

Seimo Antikorupcijos komisija trečiadienį spręs, kam pavesti įvertinti buvusio ministro Arvydo Anušausko pasisakymus dėl esą neskaidrių viešųjų pirkimų krašto apsaugos sistemoje. „Visgi kažkas turi įvertinti tą Arvydo Anušausko viešai pasakytą informaciją. Juk negali būti taip, kad teisėsaugai atsisakius pradėti ikiteisminį tyrimą ta informacija liks neįvertinta“, – Eltai teigė komisijos pirmininkas Algirdas Stončaitis.
Aktualijos 2024-04-10

Apie korupciją KAM kalbėjęs Anušauskas teisėsaugai buvo nurodęs Izraelio įmonę

Apie galimą korupciją krašto apsaugos sistemoje kalbėjusiam buvusiam ministrui Arvydui Anušauskui ir karinei žvalgybai įtarimų kėlė su Lietuvos politikais bendravusi Izraelio gynybos pramonės įmonė „Elbit Systems“, skelbia portalas „15min“. Anot portalo, A. Anušauskas teisėsaugai nurodė, kad karinė žvalgyba jam pateikė informaciją apie vienos įmonės bandymą paslaugų pavidalu siūlyti atlygį vienam krašto apsaugos sistemos darbuotojui, dėl to bendradarbiavimas su šia įmone buvo nutrauktas.

Žiniasklaida: Anušauskas liudijo STT apie įmonę, bandžiusią papirkti vieną krašto apsaugos sistemos darbuotojų

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pradėjus aiškintis aplinkybes dėl buvusio krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko pasisakymų apie galimą korupciją gynybos srityje, politikas pareigūnams pasakojo apie vienos įmonės bandymą „paslaugų pavidale siūlyti atlygį vienam (...) darbuotojui“, skelbia naujienų portalas „Delfi“. Visgi, buvęs viceministras Vilius Semeška tokią informaciją paneigė.

STT nepradės ikiteisminio tyrimo dėl galimos korupcijos krašto apsaugos sistemoje

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos krašto apsaugos sistemoje. Tai BNS patvirtino STT atstovė Dovilė Andrijauskaitė. „Šiuo metu nutarimas yra pateiktas Generalinei prokuratūrai, kuri turi įvertinti jo teisėtumą ir pagrįstumą. Kai prokuratūra priims sprendimą, bus suteikta daugiau detalių apie sprendimą“, – nurodė D. Andrijauskaitė.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų