Gairės

artimieji

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artimieji“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artimieji“.

Šiandien – ypatinga diena Lietuvoje: štai, ką būtina padaryti

Lapkričio 2-ą dieną minimos Vėlinės – ypatinga diena, kurią daugelis žmonių visame pasaulyje įprasmina atmindami savo mirusius artimuosius. Tai metas, kai žmonės gali prisiminti tuos, kurių jau nebėra. Apie tai, kuo ši diena ypatinga, tv3.lt naujienų portalui pasakoja etnologė Eglė Valentė.
2023-11-02

Staiga mirusios „Svajonių sodai“ konsultantės gedi bičiuliai: skyrė jautrius žodžius

77
Spalio 2-ąją mirė želdynų dizainerė, apželdinimo paslaugų įmonės „Horti juniperorum“ direktorė Onutė Kisielienė. Šią sunkią akimirką gedi velionės bičiuliai ir artimieji.  Jautriais žodžiais socialiniuose tinkluose dalijosi Onutės artimi bičiuliai. „Onute, Suvalkijos dukra...mums Tavęs labai truks... Lengvo skrydžio namo, širdele", – rašė vienas. „Kai atrodė, kad laiko neišragautiems pyragėliams dar bus... Lengvo skrydžio, – pridūrė kitas.
77 2023-10-03

Pamačius pašarvotą savo mamą vilnietę ištiko šokas: „Kur dingo kūno dalis?“

Į naujienų portalo tv3.lt redakciją kreipėsi moteris su nerimastingu pagalbos šauksmu. Penktadienį atvykusi į paskutinį atsisveikinimą su savo velione motina, moteris ją galėjo sunkiai atpažinti. Skaitytoja pasakoja pamaniusi, kad ruošdami kūną šarvojimui darbuotojai išrovė velionei liežuvį. Tačiau kur jis – niekas taip ir negalėjo paaiškinti. Susiklosčiusią situaciją pakomentavo ir „Laidojimo paslaugų centro“ komunikacijos specialistė Vilma Budėnienė.
2023-07-12

Jovita pripažino savo didžiausią silpnybę: palūžti privertė vedėjo klausimas

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai su nerimu laukė išlikimo vakaro, tačiau reikėjo atlikti tai, kas privaloma – susiplanuoti išlaidas. Viena projekto dalyvių seifų kambaryje graudinosi ir atskleidė, kodėl jau ilgą laiką yra prastos emocinės būklės. Kasdienio pirkinių užsakymo metu Jovita nesulaikė savo emocijų, mergina tikino nebegalinti ištverti to, kad labai ilgai nekalbėjo su šeimos nariais.
2023-06-24

Šių Lietuvos žmonių netekome vos per savaitę: sunku sulaikyti ašaras

151
Paskutinė pavasario savaitė ir vasaros pradžia paženklinta skaudžiomis netektimis. Lietuva neteko gerbiamų mokslo pasaulio atstovų, sportininkų, menininkų, visuomenininkų.  Netikėtai užklupusios žinios apie nusipelniusių lietuvių, kurių veikla žavėjosi daugelis žmonių, netektis suvirpina širdį. Tačiau jų atminimas visuomet liks gyvas mylimų žmonių, draugų širdyje.
151 2023-06-03

Patvirtinta: tėvai atpažino dingusio 15-mečio Mykolo kūną

3392
Pirmadienį buvo pranešta žinia, kad Neryje buvo pastebėtas skenduolis. Atvykus gelbėjimo tarnyboms, asmuo buvo ištrauktas, o į įvykio vietą atskubėjo ir dingusio 15-mečio Mykolo tėvai. Vėlai vakare artimieji patvirtino, kad tai buvo Mykolo Davidonio, dingusio vasario 4 d., kūnas. Šia skaudžia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Mykolo tėtis. „Pranešame, jog šiandien po beveik trijų mėnesių paieškų buvo rastas mūsų sūnaus Mykolo kūnas.

Be žinios dingo 23-metų kėdainietis – artimieji šaukiasi pagalbos: „Dieve, sugrąžink!“

385
Noras užsidirbti svečioje šalyje ne visada baigiasi laimingai. Švedijos sostinėje Stokholme dingo jaunas kėdainietis. Šeima su jaunu vyru negali susisiekti jau keturias savaites. Apie jį nieko nežino ir kartu svečioje šalyje dirbę kolegos. Artimieji kreipiasi pagalbos į visuomenę, prašydami padėti surasti dingusįjį ar suteikti bet kokios naudingos informacijos. Artimieji kreipėsi į policiją ir pranešė, kad Stokholme dingo 23-ejų metų Einaras Sakalauskas.

Moteris organizuoja laidotuves tiems, kurie neturėjo pinigų ir šeimos: veria širdį

Neretai būna sunku įsivaizduoti, kokiomis profesijomis užsiima tam tikri žmonės. Išgirdę anglės Evie King darbą, nustemba daugelis. Pati moteris teigia, kad dauguma net nenutuokia, kad tokia profesija apskritai egzistuoja. „Kai kas nors miršta neturėdamas šeimos ar pinigų, pagal Visuomenės sveikatos įstatymo 46 straipsnį esu įpareigota organizuoti jų laidotuves“, – save pristato Evie. Pirmieji moters žingsniai – atlikti mirusiojo namų kratą.
2023-04-02

Mirus Agnei Jagelavičiūtei jos bičiulių širdis drasko skausmas: mokė gyventi čia ir dabar

Gruodžio 28 dieną Lietuvą sukrėtė skaudi žinia apie stilistės, nuomonės formuotojos, verslininkės Agnės Jagelavičiūtės mirtį. Teigiama, kad vos 42-ejų moters gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo sukeltų komplikacijų. Praėjus mirties mėnesiui, buvusios kolegės, draugės iki šiol gedi artimieji, draugai. Jautrūs prisiminimai žmonių lūpomis skamba ir dabar. Artimų draugų atmintyje išlikę aistringi pokalbiai su A. Jagelavičiūte mena ilgesingas dienas, jautrias gyvenimo akimirkas ir patirtis.
2023-01-28

Nesusitaikote su artimojo netektimi? Siūlo nemokamą pagalbą

Meditacija – šimtmečius egzistuojanti susitelkimo, pasinėrimo į save praktika, kuri, teigiama, gerina gyvenimo kokybę, padeda didinti atsparumą stresui ir harmonizuoti žmogaus būsenas. Specialistai, kurie meditaciją praktikuoja ne vienerius metus, sako, kad meditacija gali būti itin veiksminga pagalbinė priemonė ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir susidūrus su itin stipriu skausmu – artimojo mirtimi ar diagnozuota sunkia liga.
2022-11-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų