angelis di maria

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „angelis di maria“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „angelis di maria“.

„Borussia“ užmetė tinklus ant Pasaulio taurės čempiono

Dortmundo „Borussia“ susisiekė su Argentinos saugo Angelio Di Marios atstovais, praneša „All About Argentina“. 35-ų futbolininkas, kuris gruodį tapo pasaulio čempionu, vasarą įgis laisvojo agento statusą. Mažai tikėtina, kad futbolininkas tęs karjerą Turino „Juventus“. Argentiniečiui nepatinka faktas, kad Italijos komanda, greičiausiai, nepateks į kitų metų Čempionų lygą. Tai gali garantuoti „Borussia“. Beje, „Juventus“ vadovai mano, kad žaidėjas neatidirba jam mokamos algos – 7,5 mln.
2023-05-24

Artėja futbolo šventė: kokios žvaigždės bus priverstos praleisti pasaulio čempionatą?

Iki pasaulio futbolo 2022 metų čempionato pradžios Katare liko vos vienas mėnesis. Visgi kai kurie gerai žinomi žaidėjai bus priversti jį praleisti dėl patirtų traumų. Paskutinis prie šio sąrašo prisijungė Diogo Jota, kuris susižeidė Anglijos „Premier“ lygos vykusiose rungtynėse tarp „Liverpool“ ir „Manchester City“ ekipų.
2022-10-19

Oficialu: pasibaigus sezonui puolėjas paliks PSG

Paryžiaus Saint – Germain“ oficialiai patvirtino, jog Angelis Di Maria pasibaigus šiam sezonui paliks Prancūzijos klubo gretas.  „Paryžiaus „Saint – Germain“ norėtų pagerbti A.Di Maria už septynis praleistus sezonus vilkint mūsų komandos marškinėlius. Argentinietis mums padėjo iškovoti 18 titulų ir dabar gali pasigirti užfiksuotu klubo rekordu dėl daugiausiai atliktų rezultatyvių perdavimų“,- skelbiama PSG pranešime. „A.Di Maria paliko pėdsaką klubo istorijoje.
2022-05-21

Fantastiškas Angelio Di Marios pelnytas įvartis padovanojo Argentinos rinktinei pergalę

Argentinos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse 1:0 nugalėjo Urugvajaus futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į šį turnyrą. Angelis Di Maria jau 7-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Argentinos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Luisas Suarezas 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas nepakito.
2021-11-13

Di Maria įrašė savo vardą į Čempionų lygos istoriją

Angelis Di Maria pelnė du įvarčius, o jo atstovaujama Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa pirmose naujojo sezono Čempionų lygos rungtynėse 3 – 0 nugalėjo Madrido „Real“ komandą. 31-erių metų futbolininkas tapo vos trečiuoju žaidėju Čempionų lygos istorijoje, kuriam pavyko dubliu (14‘ ir 33‘) pasižymėti tiek prieš „Real“, tiek prieš „Barcelona“ komandas.
2019-09-19

Iškalbingi skaičiai: „Real“ po 15 metų pertraukos Čempionų lygos rungtynėse neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą

Madrido „Real“ pirmose UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse svečiuose net 0 – 3 turėjo pripažinti Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkų pranašumą. Zinedine‘o Zidane‘o auklėtiniai šiame susitikime atliko vos 8 smūgius, tačiau pirmą kartą nuo 2003/2004 m. sezono šiame turnyre neužfiksavo nei vieno smūgio į vartų plotą.
2019-09-19

Neymaro ir kompanijos šou – PSG namie sudaužė serbus

Pirmą pergalę šio sezono UEFA Čempionų lygos grupių varžybose įsirašė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai, o brazilas Neymaras pelnė tris įvarčius. PSG ekipa namie net 6:1 (4:0) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Neymaras užkūrė Paryžiaus mašiną, kai pelnė įvarčius 20 ir 22 minutėmis. Šou vėliau pratęsė Edinsonas Cavana (37 min.), Angelis Di Maria (42 min.) ir Kylianas Mbappe (70 min.). Paguodos įvartį svečiams pelnė Marko Marinas (74 min.
2018-10-03

PSG pergalė Prancūzijoje pažymėta reto grožio argentiniečio šūviu – tokių reta

Ketvirtą pergalę iš eilės Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse įsirašė čempionų titulą ginanti Paryžiaus „Saint-Germain“, kuri išvykoje 4:2 (2:0) įveikė „Nimes“ futbolininkus, o rungtynes papuošė reto grožio Angelio Di Maria įvartis. Abi komandos rungtynes baigė dešimtiese, kai jau per pridėtą antro kėlinio laiką raudonas korteles užsidirbo Teji Savanieris ir Kylianas Mbappe. Geltona kortele buvo nubaustas ir Neymaras. Nugalėtojams įvarčius mušė Neymaras (36 min.), Angelis Di Maria (40 min.
2018-09-01

Įspūdingame mūšyje 19-metis prancūzų supertalentas namo išsiuntė L.Messi ir Argentiną

Pirmajame pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalyje sirgaliai išvydo fantastišką septynių įvarčių mūšį, kuriame triumfavusi Prancūzija namo išsiuntė Lionelį Messi, Diego Maradoną ir Argentiną. Kyliano Mbappe vedini prancūzai pergalę šventė rezultatu 4:3 (1:1), o 19-metis uždirbo 11 m baudinį ir pats pelnė du mirtinus įvarčius. Rungtynės prasidėjo gana ramia abiejų rinktinių žvalgyba, bet prancūzai atrodė užtikrinčiau.
2018-06-30

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.