Argentinos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse 1:0 nugalėjo Urugvajaus futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į šį turnyrą.

Angelis Di Maria jau 7-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Argentinos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Luisas Suarezas 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas nepakito.

Matias Vecino pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Emiliano Martinezas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Joaquinas Correa 76-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką blokavo Fernando Muslera.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Agustinas Alvarezas, kurio 85-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš skersinio.

Lionelis Messi mačą pradėjo ant suolo ir aikštėje pasirodė tik 76-ąją minutę.

Pietų Amerikos atrankoje kol kas tik brazilai yra iškovoję bilietą į planetos pirmenybes. Argentina turnyrinėje lentelėje žengia antra, o Urugvajus vos šeštas.

Į čempionatą pateks pirmas keturias vietas užėmusios rinktinės, o penktoji komanda turės įveikti papildomą etapą.