46
Paryžiaus „Saint Germain“ – „Monaco“ 4:1 (nuotr. SCANPIX)

Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai ketvirtą sezoną iš eilės iškovojo Prancūzijos lygos taurę, kai šeštadienį Lione 4:1 įveikė „Monaco“.

46

Julianas Draxleris pirmasis pelnė įvartį 4 minutę, nors vokiečio smūgis buvo atliktas iš nuošalės.

Jokių abejonių nekilo dėl „Monaco“ atsakymo – Thomas Lemaras gražiu smūgiu buvo išlyginęs rezultatą.

Argentinietis Angelis Di Maria įvarčiu atkūrė PSG persvarą.

„Monaco“ viltis pirmą kartą nuo 2003 metų laimėti trofėjų galutinai sudaužė Edisonas Cavani. PSG puolėjas iš Urugvajaus antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius. E. Cavani yra rezultatyviausias ir Prancūzijos lygoje su 27 įvarčiais.

Tai buvo svarbi pergalė Paryžiaus komandai ir psichologiniu atžvilgiu.

Leonardo Jardimo treniruojamas „Monaco“ buvo laimėjęs šešis pastaruosius mačus iš eilės ir pelnęs 18 įvarčių. Prancūzijos lygoje būtent „Monaco“ pirmauja, trimis taškais lenkdamas Paryžiaus komandą.

Be to, Monako futbolininkai prasiskynė kelią į Čempionų lygos ketvirtfinalį, skirtingai nuo PSG, kuris neatsilaikė atsakomosiose rungtynėse prieš „Barcelona“ aštuntfinalyje.

Pastaruoju metu „Monaco“ reikėjo kautis keturiais frontais, o prieš kovą dėl lygos taurės ekipa prarado rezultatyviausią savo žaidėją Radamelį Falcao, kuris gydosi traumą.