algirdas amšiejus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algirdas amšiejus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algirdas amšiejus“.

Šilauogės sukraus neregėtą derlių: rašykitės šiuos patarimus

Daugelis lietuvių šiuo metu yra pamėgę gardžias uogas – šilauoges. Tačiau ne vienas padaro kelias esmines klaidas, kuomet bando jas užsiauginti savo ūkyje. Apie jas papasakojo ir patarimais laidoje „Svajonių ūkis“ pasidalijo dr. Algirdas Amšiejus ir dr. Elena Survilienė. Sodininkystės ekspertai atskleidė, kiek drėgmės reikia šilauogėms, kodėl jų lapeliai ruduoja ir išdavė auksinius patarimus, kaip auginti šilauoges, kad sulauktumėte puikaus derliaus.
2024-03-10

Algirdas Amšiejus papasakojo apie naują aviečių veislę: „Žmonės apie ją turi žinoti“

TV3 laida „Svajonių ūkis“ ir toliau apžvelgia naujai išrastas įvairių uogų veisles. Bene kasmet Lietuvos aviečių augintojus pasiekia ir naujos uogų veislės, o laidos konsultantas prof. Algirdas Amšiejus papasakojo apie remontantinių aviečių veislę „Marghareta“ ir jos savybes. Europos naujiena vadinama veislė yra fantastiško skonio ir, kai prinoksta, yra labai gražaus, vienodo dydžio.
2022-11-05

Faktas apie bičių motinėlę nustebino Justiną Jankevičių: „Paleistuvė kaip reta“

Bičių gyvenimas gali būti labai įdomus. Tai įrodė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs profesorius, docentas Algirdas Amšiejus, kurio viena įžvalga apie bičių motinėlę nustebino laidos vedėją Justiną Jankevičių. Bičių žinovas laidos vedėjus ir publiką supažindino su „bičių meilės šokiu“. „Jis (tranas – aut. past) bičių motiną apsikabina, tada įvyksta (meilės aktas – aut. past.
2022-06-03

Algirdo Amšiejaus frazė studentams prajuokino Mindaugą Stasiulį: „Tai jūs toks suteneris truputį universitete“

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ svečias Algirdas Amšiejus ne tik sodo ir bičių žinovas, bet ir Vytauto Didžiojo universiteto Agronomijos fakulteto docentas. Laidos metu A. Amšiejus vedėjus ir žiūrovus supažindino su fraze, kurią naudodamas jis pasitinka savo studentus. „Aš studentams pasakoju, kad jūs čia atvykote mokytis dėl dviejų dalykų – diplomo ir kad išvengtumėte giminingo veisimo. Visi klausia, kaip? Dzūkas ir žemaitė“, – juokėsi docentas.
2022-05-30

Ne taip mintį išsakęs Mindaugas Stasiulis staigiai ėmė taisyti situaciją: „Dijora, tu nebijok“

Paskutinėje šį sezoną TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs Algirdas Amšiejus yra tikras bičių žinovas, tačiau laidos vedėjui Mindaugui Stasiuliui tik jo pasakojimų buvo negana.  Laidos vedėjas pasvarstė, kad geriausia būtų savomis akimis išvysti, kaip bitės apdulkina žiedus. „Visą laiką geriau yra gyvais pavyzdžiais parodyti, kaip tai vyksta, kaip tas apsidulkinimas vyksta“, – su profesoriumi kalbėjo M. Stasiulis. Tokį pasiūlymą išgirdusi bite apsirengusi Dijora kiek sutriko.
2022-05-25

Amšiejus išdavė, kuris giminaitis seka jo pėdomis: „Jis tikras bičių pienelio rinkimo vadas“

Daugiau nei 45-erius metus bitininkyste užsiimantis sodininkas Algirdas Amšiejus pasakoja, kad meilę bitėms dar vaikystėje pastebėjo jo diedukas. Būtent jis ir paskatino savo anūką imtis šio amato, kuriuo A. Amšiejus užsiima iki šiol. Bitininkas Algirdas Amšiejus pasakoja, kad šiuo metu jis prižiūri daugiau nei du šimtus bičių avilių.
2022-05-25

Garsusis bitininkas Algirdas Amšiejus: „Bičių pasaulis panašus į žmonių, o kai kuriais atvejais mes iš jų galėtume ir pasimokyti“

Prieš kelis metus populiarioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ pasirodęs knygų autorius, mokslų daktaras bei laidos „Svajonių sodai“ vedėjas Algirdas Amšiejus žiūrovus nustebino ne tik įdomiais pasakojimais apie bites, bet ir puikiu savo humoro jausmu. Praėjus dviem metams, Algirdas šio trečiadienio šou pasirodys ir vėl, o Dijora Petrikonytė ir Justinas Jankevičius šio itin laukto svečio apsilankymo proga netgi pasipuoš išskirtinėmis aprangomis.
2022-05-25

Algirdas Amšiejus patarė, kaip apsaugoti sodo augalus nuo kenkėjų

Jau planuojame, ką sodinsime darže ir gėlyne. Kaip apsaugoti augalus nuo kenkėjų ir ligų, TV3 laidoje „Svajonių sodai“ pasakojo Aleksandro Stulginskio universiteto profesorius Algirdas Amšiejus. Pasak patyrusio sodininko, trešnes ir vyšnias geriausia purkšti po žydėjimo. „Kada deda ant susiformavusio vaisiaus kiaušinėlius. Nes kada nėra vaisiaus, to skraidančio gyvio irgi nėra.
2022-04-24

Šiltnamį savo balkone gali turėti kiekvienas: Algirdas Amšiejus patarė, ką būtina žinoti kiekvienam

TV3 laida „Svajonių sodai“ tęsią specialią rubriką, kurioje pasakoja, ką galima užsiauginti daugiabučio balkone ant palangės. Laidos konsultantas, Aleksandro Stulginskio universiteto profesorius Algirdas Amšiejus tikina, kad pažįsta netgi tokių žmonių, kurie įstiklintuose balkonuose augina vynuoges. Pasak patyrusio sodininko, labai svarbu, į kokią pasaulio pusę yra balkonas, nes nuo to didžiąja dalimi priklausys ne tik jūsų išaugintų vaisių ir daržovių dydis, bet ir skonis.
Kriminalai 2022-04-10

Išdavė geriausias vaismedžių rūšis: sodinkite jas šiemet

Pavasaris – puikus metas atnaujinti savo sodą, todėl pravartu žinoti, kokių klaidų, sodinant vaismedžius ar vaiskrūmius, nedaryti. Apie tai, kaip tinkamai prižiūrėti naujus vaismedžius bei kokius juos pasirinkti, naujienų portalui tv3.lt pasakojo TV3 laidos „Svajonių sodai“ ekspertas, sodininkas ir bitininkas Algirdas Amšiejus. Tai, ar jūsų vaismedžiai ar vaiskrūmiai augs sėkmingai, priklauso ir nuo to, kokį sodinuką pasirinksite.
2022-04-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų