ą. tubelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ą. tubelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ą. tubelis“.

Tubelis herojus – lemiamu metu blokavo metimą ir su sirena išplėšė pergalę

Ąžuolas Tubelis įspūdingu būdu ištempė Arizonos „Wildcats“ (11/3) į pergalę. Lietuvio blokas ir lemiamas metimas atnešė klubui pergalę 84:82 (35:30, 49:52) prieš Arizonos „State Sun Devils“ (4/7). Likus 10 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos varžovai turėjo kamuolį savo rankose. Prasiveržimą blokavęs Ą. Tubelis skubėjo į greitą ataką ir pagavęs kamuolį ore išplėšė savo ekipai pergalę. Lietuvis per 29 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvit.
2021-01-22

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionatą

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pirmąją nesėkmę Europos pirmenybėse. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 54:56 (19:8, 12:16, 11:17, 12:15) nusileido Serbijos rinktinei. Nors rungtynės prasidėjo atkakliai, kėlinio pabaigą 11:1 laimėję lietuviai įsiveržė į priekį.