Interjero dizainerė atskleidė vientisumo svarbą: tai padeda sukurti jaukius namus

TV3 laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ Panevėžyje gyvenanti interjero dizainerė Gintarė Žvybaitė-Paipulė pasidalino patarimais, kuriais vadovaujasi kurdama ir puoselėdama kitų žmonių namus. Visų pirma, ji niekada patarimų nepataria ieškoti internete, nes neretai tai įneša tik daugiau sumaišties ir blaškymosi. „Kiekvieni namai man yra kaip mano namai.
5* būstas 2023-07-30

Jazzu šeimos sodyba atgimsta naujam gyvenimui: „istorija yra ir reikia ją toliau vystyti“

Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu verčia naują gyvenimo puslapį. Garsi moteris ne tik susilaukė pirmagimio sūnaus, tačiau ir siekia naujam gyvenimui prikelti savo šeimos sodybą, su viltimi, kad joje lankysis ir būsimi anūkai.
5* būstas 2023-02-19
REKLAMA
.  .

Atskleidė, kaip išsirinkti ilgaamžę ir kokybišką tvorą

Statantieji ar įsirengiantieji namus dažnai susiduria su svarbia dilema – kokią tvorą rinktis? Vis dėlto vertėtų apsvarstyti visus galimus variantus, įvertinti savo finansines galimybes ir lūkesčius. Plačiau apie kokybiškų tvorų ypatybes „5 žvaigždučių būsto“ laidoje pasakoja „Ryternatvoros.lt“ vadovas Gintaras Dudėnas. Kaip išsirinkti ilgaamžę tvorą? Viena svarbiausių ypatybių į kurią daugelis atkreipia dėmesį, tai tvoros ilgaamžiškumas.

Pasižvalgykite: šį prabanga dvelkiantį interjerą sukūrė už labai nedidelę kainą

Namuose kurdami prabangą nebūtinai turime išleisti dideles pinigų sumas. Tai parodo ir dizainerės Brigitos Dikevičės sukurtas interjeras nedidelės kvadratūros bute. Būstas dvelkia prabanga ir iš pažiūros gali atrodyti, kad jam sukurti buvo išleistos didelės sumos pinigų, tačiau taip nėra.
Į viršų