5* BŪSTAS

Atskleidė, kaip išsirinkti ilgaamžę ir kokybišką tvorą

Statantieji ar įsirengiantieji namus dažnai susiduria su svarbia dilema – kokią tvorą rinktis? Vis dėlto vertėtų apsvarstyti visus galimus variantus, įvertinti savo finansines galimybes ir lūkesčius. Plačiau apie kokybiškų tvorų ypatybes „5 žvaigždučių būsto“ laidoje pasakoja „Ryternatvoros.lt“ vadovas Gintaras Dudėnas. Kaip išsirinkti ilgaamžę tvorą? Viena svarbiausių ypatybių į kurią daugelis atkreipia dėmesį, tai tvoros ilgaamžiškumas.

Pasižvalgykite: šį prabanga dvelkiantį interjerą sukūrė už labai nedidelę kainą

Namuose kurdami prabangą nebūtinai turime išleisti dideles pinigų sumas. Tai parodo ir dizainerės Brigitos Dikevičės sukurtas interjeras nedidelės kvadratūros bute. Būstas dvelkia prabanga ir iš pažiūros gali atrodyti, kad jam sukurti buvo išleistos didelės sumos pinigų, tačiau taip nėra.

Apsauga nuo triukšmo gali tapti interjero detale: patarimai, kaip susikurti tylesnę aplinką

Izoliuodami garsą galime ne tik susikurti tylesnę ir ramesnę aplinką, bet ir papuošti savo namų interjerą. Patarimais, kaip tai padaryti, pasidalijo TV3 televizijos laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ kalbinti specialistai. Rekomenduojamas maksimalus garso lygis kambaryje yra 45 decibelai. Jei triukšmas didesnis, nervų sistema patiria didelį krūvį, tampame irzlūs, greičiau pavargstame ir negalime susikaupti.

Saulės jėgainės – būdas pasitarnauti ne tik gamtai, bet ir piniginei

Nuo šių metų kiekvienas naujai statomas namas turi atitikti A++ energinio efektyvumo klasę. Vienas būdų ją pasiekti – gaminti elektros energiją saulės elektrinių būdu. Laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ kalbintas saulės elektrinių ekspertas Karolis Bužinskas aiškino, kad A++ energinio efektyvumo klasė apibrėžia labiau efektyvų šilumos naudojimą, pastato sandarumą ir mažesnius šilumos nuostolius.

Sugriovė mitus apie NT brokerius: patarė, kaip pasiruošti objekto pardavimui

Nekilnojamas turtas yra viena didžiausių žmogaus gyvenimo investicijų, reikalaujanti daug laiko ir pasiruošimo. Apie šių dienų tendencijas ir profesionalaus nekilnojamo turto brokerio privalumus pasakojo laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ kalbinti specialistai. Nekilnojamo turto brokeris Petras Slavinskas sakė pastebintis pastaruoju metu išaugusį žmonių susidomėjimą didesnio ploto gyvenamaisiais būstais.

Daugiafunkciniai sprendimai: ar gali viena sistema namus šildyti, vėsinti ir vėdinti?

Daugiafunkciniai sprendimai rinkoje tikrai nėra naujiena ir žmonės jau yra pamėgę rinktis vieną prietaisą su keliomis skirtingomis funkcijomis. Nieko nebenustebinsi skalbimo mašinos ir džiovyklės deriniu, daugiafunkciniu valymo įrenginiu ar tiesiog maisto gaminimo kombainu, tačiau kol tikrai neabejojame dėl daugiafunkcinių prietaisų kuriamo komforto, neretai galime išgirsti abejonių dėl jų ilgaamžiškumo.

Parodė, kaip transformuojamų baldų pagalba namuose sutaupyti vietos

Dažnas svajoja apie didelius ir erdvius namus, tačiau kalbant apie pirmąjį būstą ne vienam tenka susidurti su mažos erdvės dilema. Išspręsti vietos stygių galima transformuojamų baldų pagalba. Plačiau apie tai domėjosi laida „Penkių žvaigždučių būstas“. Transformuojamų baldų ekspertas Mindaugas Dirma pirmiausia pataria atkreipti dėmesį į patalpos paskirtį ir kokią funkciją turi atlikti pasirinkti baldai.

Interjero dizainerė Aurelija kviečia pasižvalgyti: butas, alsuojantis 80-ųjų dvasia

Interjero dizainerė Aurelija Slapikaitė laidos „Penkių žvaigdučių būstas“ komandą pakvietė apsilankyti 80-ųjų stiliaus bute, kuris išsiskiria neįprastais sprendimais ir jaukumu bei buvo įrengtas pačios dizainerės rankomis. Įžengus į namus, pasitinka jaukus prieangis, kurio pagrindiniu akcentu tapo autentiška spausdinimo mašinėlė bei sieninės spintos – tiesa, neįprastos ir turinčios istoriją.

Jauniausio Lietuvos šefo Roko sėkmė: antrąjį restoraną įrengė būdamas vos 17-os

Rokas Galvonas, tituluojamas jauniausiu virtuvės šefu Lietuvoje, šiuo metu valdo penkis sėkmingai veikiančius restoranus, prie kurių rengimo prisidėjo savomis rankomis. Laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ komanda apsilankė antrajame Roko restorane, kurį jis įrengė būdamas vos septyniolikos. Pirmą kartą atvykęs į erdvę Rokas Galvonas rado apleistą restoraną, kuris buvo įrengtas prieš kelis dešimtmečius. Siekiant sukurti svajonių interjerą reikėjo iš pagrindų perplanuoti erdvę.

Interjero dizainerė įrengė butą Vilniaus centre: pasakė, kur galima sutaupyti

Įsigijus naują būstą dažnas pirkėjas pirmiausiai skuba pakeisti jame nepatinkančias interjero detales. TV3 laidai „Penkių žvaigždučių būstas“ interjero dizainerė Rūta Gajauskaitė-Krūmienė teigė, kad net ir didžiausius būsto trūkumus visada galima paversti privalumais. Įrenginėdama Vilniuje esantį butą Rūta pirmiausiai pastebėjo joje esančią nišą, kuri buvo tiek svetainėje, tiek miegamajame. Dizainerė sako, kad interjero kūrimo pradžioje būtent ši buto dalis ir tapo didžiausiu iššūkiu.

Pamatykite pirmieji: Skaisgirė atvėrė savo būsimų namų duris

Prodiuserė Vaida Skaisgirė šiuo metu įsirenginėja net du būstus. Visą moters svajonių namų kūrimo procesą stebės TV3 televizijos laida „Penkių žvaigždučių būstas“. Vaida Skaisgirė laidos komandą pasitiko viename iš dviejų dar neįrengtų būstų. Būsimi namų svečiai įžengs į erdvų holą, kuriam skirta net 16 kvadratinių metrų, o daugiausiai erdvės moteris nusprendė palikti virtuvei ir valgomojo zonai.

Skaisgirė išgyvena permainų metą: aprodė būsimus namus

Prodiuserė Vaida Skaisgirė išgyvena džiugų permainų metą. Šio šeštadienio TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas“ ji papasakos, su kokiais iššūkiais susiduria įrenginėdama du būstus vienu metu ir, kas jai padeda rasti geriausius sprendimus. Butų įrengimas dar tik įsibėgėja, tad laidos žiūrovai turės ne vieną galimybę matyti, kaip žingsnis po žingsnio, skirdama didelį dėmesį kiekvienai detalei, V. Skaisgirė kuria naujus savo namus.

Norintiems investuoti – eksperto patarimai: rekomenduoja naują būdą

Viena populiariausių investavimo krypčių – nekilnojamas turtas. Tačiau neretai tai reikalauja ir nemažų pirminių investicijų. Į ką atsižvelgti investuojant ir norint nenudegti, papasakojo TV3 televizijos laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ kalbintas finansų ekspertas. Bendrovės „Inrento“ direktorius Gustas Germanavičius pasidalijo populiariausiais investavimo į nekilnojamąjį turtą būdais. „Vienas paprasčiausių ir lengviausiai suprantamų yra būsto pirkimas nuomai.

Jauniausias šefas Lietuvoje ne tik pats įrengė savo restoranus, bet ir sutaupė

Ne paslaptis, kad įsirenginėdami būstą norime sutaupyti ir daugelį darbų atliekame patys, tačiau, įgavę karčios patirties, įsitikiname, kad darbus verta patikėti profesionalams. Norėdami sutaupyti ne tik savo laiko, nervų, bet ir investuoti į kokybę, į pagalbą turėtume kviestis statybų žinovus, galinčius pasiūlyti visą būsto įrengimo paslaugų paketą.

Trokštantiems estetiško interjero – dizainerės patarimai: svarbiausias yra jausmas

Šiuo metu, kai negalime laisvai švęsti, gyventi ir daryti tai, ką buvome įpratę daryti anksčiau, yra labai svarbu sukurti tinkamą emociją savo namuose, kuriuose praleidžiame daugiausia laiko. Kaip tai padaryti, pakeičiant kai kurias interjero detales, TV3 televizijos laidoje „Penkių žvaigždučių būstas“ papasakojo interjero dizainerė Kristina Grybaitė. Svarbiausia – jausmas Laidos komandą dizainerė pasitiko savo naujausiame projekte – vestuvių mados ir stiliaus studijoje.
Į viršų